Vilniaus sporto ir turizmo klubas "Regata" 

 

 Kanupolo varžybų akimirkos   <<Fotogalerija>>

 

Lietuvos respublikinių baidarių ir kanojų slalomo, bei kanupolo varžybų nuostatai

 

Kanupolo taisyklės: lietuviškai   angliškai

2022-08-27,28

     Šeštadienį Širvintose dalyvavome ir vykdėme Lietuvos U21 kanupolo čempionatą. Čempionatas Širvintose vyksta jau trečius metus iš eilės. Laimėjome prieš Kauną ir užėmėme trečiąją vietą. Ne kažką. Sekmadienį Trakuose vykusiame Lietuvos kanupolo čempionate pasirodėme dar prasčiau. Užėmėme paskutinę- penktąją vietą. Nors prieš varžybas turėjome septynių dienų treniruočių stovyklą- nepadėjo. Reikia daryti išvadas. Pirmą kartą vyko tiesioginės transliacijos. Įrašus galima peržiūrėti čia: šeštadienio-> https://videosportas.lt/v/PiTpN3, sekmadienio-> https://videosportas.lt/v/dSJreL  . Varžybų rezultatai (U21).

Nuotraukos kanupolo galerijoje. (Domanto Grigūno foto)

 

 

2021-12-18,19

     Mūsų klubas kartu su Vilniaus m. savivaldybe Elektrėnų baseine surengė Vilniaus miesto kanupolo taurės varžybas. Varžybose dalyvavo 9 komandos iš Vilniaus, Kauno ir Trakų. Komandos buvo suskirstytos į tris amžiaus grupes. U-15 amžiaus grupėje laimėjo Kauno “Regesa”. Mūsų komandoje geriausiai žaidė Visvaldas Pumputis įmetęs 7 įvarčius ir vieną įvartį atlaikęs. U-18 amžiaus grupėje laimėjo Trakų AVSK. Mūsų komandoje geriausiai žaidė Augustas Drazdauskas įmetęs 8 įvarčius ir atlaikęs 2 įvarčius. Suaugusiųjų grupėje laimėjo Trakų AVSK. Mūsų komandoje geriausiai žaidė Simantas Mažeikis įmetęs 3 įvarčius ir atlaikęs irgi 3 įvarčius. Rezultatų lentelės. Geriausieji žaidėjai.

Nuotraukos kanupolo galerijoje. (Domanto Grigūno foto)

 

 

 

2021-12-12

     Mūsų klubas kartu su Vilniaus m. savivaldybe surengė vaikų rudens stovyklą. Stovyklą planavome surengti spalio paskutinę savaitę, bet dėl siaučiančio viruso planus teko pakoreguoti. Savaitinė stovykla pavirto į sekmadienių stovyklą. Penkis sekmadienius keliavome į Elektrėnus, irklavome Elektrėnų baseine, čiuožėme Elektrėnų ledo arenoje, keliavome pažintiniu taku, lankėme kitas įžymias Elektrėnų krašto vietas. Labiausiai vaikams patiko lankytis kelių muziejuje. Lipome į senovinę techniką, fotografavomės. Stovykloje dalyvavo 27 vaikai. Ačiū Vilniaus m. savivaldybei prisidėjusiai prie stovyklos.

 

 

 

 

2021-12-02

     Naujai išrinktas mūsų federacijos vykdomasis komitetas lapkričio 5 d. susirinko į pirmąjį posėdį, kuriame nusprendė pratęsti LBKIF Jungtinio slalomo ir kanupolo komiteto veiklą, surengti susirinkimą, kurio metu 4 metų kadencijai būtų išrinkta Jungtinio komiteto sudėtis susidedanti iš 5 narių. Rinkimų įvykusių gruodžio 2 d. metu Komiteto pirmininku vienbalsiai išrinktas Audrius Varslavėnas. Sveikiname. Komiteto nariais išrinkti M. Atmanavičius, R. Kudabienė, E. Radavičius ir S. Mažeikis.

           

 

 

2021-11-25

     Vilniaus m. savivaldybė rūpinasi mūsų klubu. Pavasarį teikėme paraišką kanupolo varžybų inventoriui įsigyti. Savivaldybė skyrė 2000 eurų. Šiek tiek pridėję įsigijome plūduriuojančius kanupolo vartus, aikštelės ribas ir palapinę teisėjams. Ačiū visiems prisidedantiems prie kanupolo sporto vystymo.

     Gruodžio 18-19 dienomis Elektrėnų baseine vyks Vilniaus m. kanupolo taurės varžybos. Bus varžomasi U-15, U-18 ir suaugusiųjų grupėje. Kviečiame visus dalyvauti. Registruokitės adresu vilniaus.regata@gmail.com Daugiau informacijos nuostatuose.

 

 

 

2021-09-19

     Mūsų klubui rudenį važiuoti į Ukrainą žaisti kanupolą jau tapo tradicija. Gaila, kad pernai dėl pandemijos negalėjome išvažiuoti. Šiais metais norinčių važiuoti žaisti buvo daug. Susirinko net merginų komanda. Ir transportas buvo. Gaila neatsirado vairuotojų, galinčių vaikus nuvežti į varžybas. Išvažiavo tik vienas busas. Didelis ačiū Valdui, radusiam laiko nuvežti vieną komandą į Ukrainą. Turnyras vyko Lvive. Jame dalyvavo 13 komandų, kurios buvo suskirstytos į 3 divizionus. Mūsų komanda žaisdama stipriausiame divizione užėmė pirmąją vietą. Sveikiname.

 

 

 

 

 

2021-08-29

     Savaitgalį užderėjo varžybų. Kaune vyko miesto kanupolo čempionatas, o Latvijoje šalia Jalgavos vyko Ozolniekų slalomo čempionatas. Mūsų daug, tad nutarėme varžytis ir kanupolo aikštelėje ir slalomo trasoje.

     Kaune U-18 grupėje mūsų komanda užėmė 3-ąją vietą, o suaugusiųjų grupėje likome penkti, tai yra paskutiniai. Reikia pripažinti, kad kanupole pradėjome atsilikinėti. Nieko tokio, artėja žiemos sezonas. Baseine patobulinsime kanupolo žaidimo įgūdžius.

     Latvijoje sekėsi kur kas geriau. Parsivežėme net šešis įvairių spalvų medalius. Nors trasa buvo visiškai nesudėtinga, kai kurie sportininkai sugebėjo uždirbti po 50-tuką. Varžybų rezultatai čia.

     Kanupolo treniruotės pasibaigė. Keliamės į Grigiškes, kur ruošimės Lietuvos slalomo taurės finaliniam etapui. Finalinis etapas svarbus, nes po jo bus sudaromi kandidatų į 2022 m. slalomo rinktines sąrašai.

 

 

 

 

 

2021-05-29,30

     Lietuvos jaunių kanupolo čempionatas sugrįžo į Kauną. Savaitgalį čia vyko Lietuvos jaunučių ir jaunių kanupolo čempionatai. Jaunučių čempionate pirmą kartą dalyvavo net šešios komandos. Pirmą kartą dalyviai buvo suskirstyti į pogrupius. Čempionatą laimėjo trakiškiai finale rezultatu 7:5 įveikę kauniečius. Vilniečių dvi komandos tenkinosi ketvirta ir šešta vietomis.

     Sekmadienį į jaunių čempionatą susirinko keturios komandos. Regatos komanda laimėjusi prieš kauniečius 7:0 ir prieš trakiškius 9:4, bet gavusi nuo alytiškių 2:4, užėmė antrąją vietą. Čempionų medalius po vienuolikos metų iškovojo Alytaus SRC komanda. Varžybų rezultatai.

 

 

 

 

2020.10.26-30

Spalio 26-30 dienomis planuojame surengti vaikų rudens stovyklą „Atostogauk su baidare“. Tai bus dienos stovykla. Iš ryto važiuosime į užsiėmimus į Elektrėnų baseiną, po pietų ekskursijos, edukacinė veikla. Planuojame aplankyti Lietuvos geologijos muziejų, Lietuvos kelių muziejų, Kietaviškių kraštotyros muziejų, Lietuvos ledo ritulio muziejų, Elektrėnų savivaldybės literatūros ir meno muziejų (Abromiškių svirną). Vieną popietę skirsime pasivaikščiojimui vienu sudėtingiausių, daug fizinių jėgų reikalaujančiu, tačiau pačiu įdomiausiu Neries regioninio parko maršrutu- Dukštos pažintiniu taku. Kiekvieną dieną irkluosime Elektrėnų baseine, mokydamiesi žaisti ir žaisdami kanupolą. Tikimės, kad stovykla bus dalinai finansuojama valstybės lėšomis. Skubiai registruokitės klubo el. adresu vilniaus.regata@gmail.com

 

 

 

2020.08.29

     Vaikų vasaros stovykla „Stovyklauk su baidare“ pasibaigė. Trečia pamaina vyko Vilniuje. Tai buvo dienos stovykla. Iš ryto vaikai atvažiuodavo į užsiėmimus, vakare grįždavo namo. Maitinomės šaunioje “Greita sraigė” kavinėje. Ačiū personalui. Šeštadienį važiavome į Lampėdžius, kur vyko XVIII- asis Kauno miesto kanupolo čempionatas. Turnyre dalyvavo net devynios komandos, tame tarpe keturios iš Vilniaus. Komandos buvo suskirstytos į tris grupes. Pradedančiųjų grupėje užėmėme antrąją ir trečiąją vietas, į priekį praleisdami Kauno “Regesos” komandos pradedančiuosius. Antroje ir trečioje grupėje iškovojome pirmąsias vietas. Džiaugiamės. Kanupolo varžybų sezonas pasibaigė. Ukraina dėl viruso uždaryta. Kanupolo treniruotes pratęsime spalio mėnesį Elektrėnų baseine.

 

 

 

 

2020.07.19

     Vaikų vasaros stovyklos „Stovyklauk su baidare“ pirma pamaina vyko Gavėniuose. Širvintos upės patvankoje įsirengėme kanupolo aikštelę. Mokėmės irkluoti baidarę, žaisti kanupolą. Stovyklos metu ne tik sportavome, bet ir susipažinome su Širvintų rajono įžymiomis vietomis. Aplankėme Kernavę, Šešuolėlius, Čiobiškį. Vaikams labiausiai patiko urvinių žmonių namus primenantis apie 9 m. ilgio Rynos urvas šalia Čiobiškio.

     Savaitgalį Širvintose dalyvavome Lietuvos jaunių ir jaunučių kanupolo čempionatuose. Šeštadienį jaunučių čempionate iškovojome pirmąją vietą, o sekmadienį jaunių čempionate likome antri. Šaunuoliai. Rezultatai bei geriausi žaidėjai. Nuotraukos kanupolo galerijoje.

     Vasara tęsiasi. Rugpjūčio 10-17 dienomis Krokuvoje, o rugpjūčio 22-26 dienomis Vilniuje vyks vaikų vasaros stovyklos „Stovyklauk su baidare“ antra ir trečia pamainos. Stovykla dalinai finansuojama valstybės lėšomis. Skubiai registruokitės klubo el. adresu vilniaus.regata@gmail.com

 

 

 

 

 

 

2019-08-31

     Kanupolo treniruotės ir varžybos tęsiasi. Šeštadienį dalyvavome atvirame Kauno kanupolo čempionate, kuris yra įtrauktas į Lietuvos kanupolo kalendorių. Čempionatas vyko U-15 ir suaugusiųjų amžiaus grupėse. Puikus oras džiugino sportininkus ir žiūrovus. Čempionatas puikiai organizuotas. Nešališki teisėjai, tarptautinius standartus atitinkantys vartai ir aikštelė vertė pasitempti. Tokie turnyrai puošia Kauną ir Lietuvos kanupolą. U- 15 grupėje varžėsi komanda iš Kijevo ir po dvi komandas iš Vilniaus ir Kauno. Vilniečiams sekėsi puikiai. Mes iškovojome pirmąją ir antrąją vietas. Suaugusiųjų grupėje žaidė komandos iš Kijevo, Kauno ir Vilniaus. Nors ir labai stengėmės suaugusiųjų grupėje nugalėti nei kauniečių, nei kijeviečių nepavyko. Guodžiantis reikia prisiminti, kad nežaidė mūsų lyderiai, kurie reprezentavo mūsų klubą Vilniuje, Lukiškų aikštėje vykusiame sporto festivalyje. Už dviejų savaičių ruošiamės važiuoti į kanupolo turnyrą Ukrainoje. Rezultatai U-15  Suaugusiųjų.

 

 

 

2019-05-25,26

     Savaitgalį Vilniuje Regatos kanupolo arenoje vyko Lietuvos jaunučių, jaunių ir Vilniaus miesto kanupolo čempionatai. Lietuvos jaunučių ir jaunių kanupolo čempionatai Vilniuje vyksta jau trečius metus iš eilės. Jaunučių čempionate dalyvavo penkios komandos. Jaunių čempionate, kaip ir pernai, dalyvavo taip pat penkios komandos. Vilniaus miesto kanupolo čempionatą, gavęs dalinę Vilniaus miesto savivaldybės paramą, organizavo "Volatilio" klubas. Į Vilniaus čempionatą atvažiavo net svečiai iš Kijevo. Komandos susitiko kiekviena su kiekviena. Jaunučių čempionatą laimėjo ASRC, jaunių čempionatą, jau ne pirmus metus laimi Regatos komanda. Vilniaus kanupolo čempionais tapo Kijevo komanda iš Ukrainos. Už darbą čempionatų metu dėkojame Valdui, Audriui, Inai, Remigijui ir kitiems prisidėjusiems, kad čempionatai taptų tikra švente.

 Rezultatai: Jauniai | Naudingiausi jauniai | Jaunučiai | Naudingiausi jaunučiai | Vilniaus čempionatas.

Nuotraukoje Vilniaus m. čempionato akimirka- susitinka Kijevo ir Vilniaus komandos.

 

 

2018-09-16

     Kelionės į Ukrainą jau laukėme seniai. Kiekvieną kartą grįždami iš Kijevo sakome ne viso gero, o iki pasimatymo. Jei ne tos ilgos eilės ant sienos, keliones vadintume tobulomis. Šį kartą ukrainiečiai kanupolo turnyrą iš Kijevo perkėlė į Lvovą. Džiaugėmės. Susipažinome su dar vienu gražiu Ukrainos miestu. Na ir kelionė tapo keliais šimtais kilometrų trumpesnė. Sekėsi puikiai. Netgi mūsų busas nesugedo. Ir šį kartą mūsų delegacija buvo pati gausiausia. Keliavome dviem busais. Rungėmės visuose trijuose divizijonuose. Nustebino kanupolo komandų gausa. Turnyre dalyvavo net keturiolika komandų Organizatoriai pasistengė įrengdami dvi kanupolo aikšteles. Rezultatais patenkinti. Dvejuose divizijonuose užėmėme pirmąsias vietas, o viename divizijone likome treti. Nuotaiką sugadino komanda žaidžianti grubų, purviną ir arogantišką kanupolą. Buvo gėda, nes ta komanda reprezentavo mūsų šalį. Namo parsivežėme taures, medalius ir pilnus maišus dovanų.

 

 

 

2018-09-08

     Penkioliktasis Kauno miesto kanupolo čempionatas vyko Lampėdžiuose. Jei pernai šiame čempionate dalyvavo penkios komandos iš Vilniaus, tai šiemet tik dvi. Komandos varžėsi dvejose amžiaus grupėse. Abejose amžiaus grupėse mes iškovojome pirmąsias vietas. Inirtinga kova vyko U-16 amžiaus grupėje. Pralaimėję pirmąsias varžybas Kauno „Regesa“ sportininkams rezultatu 1:4, laimėjome prieš juos žaizdami finale. Iki antrojo kėlinio pabaigos likus žaisti keliolikai sekundžių rezultatas buvo lygus. Surengus greitą ataką pavyko pelnyti įvartį ir varžybas laimėti rezultatu 3:2. Čempionate po kelerių metų pertraukos dalyvavo komanda iš Kijevo. Rezultatai čia.

 

 

 

 

2018-06-10

Birželio 9-10 dienomis dalyvavome tarptautiniame kanupolo turnyre Kaniow mieste Lenkijoje. Turnyre dalyvavo 36 komandos, kurios buvo suskirstytos į keturis divizionus. Mes žaidėme antrąjame divizione, kuriame dalyvavo 14 komandų. Užėmėme 11 vietą. Ir ne dėl to, kad jau tokie nemokšos. Ir vėl buso problemos. Ir vėl jis sugedo. Pakeliui į varžybas pakelėje palikę savo busą, išsinuomavom kitą ir gerokai pavėlavę šeštadienį atvykome į varžybas. Pirmosios keturios varžybos į kurias pavėlavome užskaitytos pralaimėjimu 0:3. Penktąsias varžybas žaidėme su Trakais tik išlipę iš buso. Pralaimėjome 5:6. Šeštąsias su Vengrų Vidra pralaimėjome 0:2. Teisėjavo Vengrė, tai ir teisėjauta buvo į vieną pusę. Sekmadienį susikaupėme ir laimėjome visas varžybas. Prieš Magyarą 10:4, prieš MOSW B 4:1, prieš POL U21 8:2.

 

 

2018-05-29

     „Žinių radijas“ radijo stoties kvietimu dalyvavau laidoje skirtoje kanupolui. Teko pristatyti kanupolo sportą, atsakyti į Vlados Musvydaitės klausimus. Po laidos daug jaunųjų sportininkų klausė, kaip ten iš tikro buvo su ta kanupolo pradžia Lietuvoje, nes interneto platybėse galima surasti daug prieštaraujančios informacijos.

     Kanupolas Lietuvoje atsirado 1986 metų vasarą. Pirmą kartą kanupolą žaidėme prie Ūlos upės, Mekšrinio ežere, slalomo stovyklos, kuriai aš vadovavau, metu. Žaidėme su tinklinio kamuoliu, vartus pažymėję plūdurais. Žaidė slalomą besitreniruojantys sportininkai su slalomo baidarėmis. Tais pačiais metais su Arvydu iš Alytaus aptarėme, kad būtų visai neblogai, jeigu slalomą besitreniruojantys sportininkai žiemą baseine žaisdami kanupolą galėtų tobulinti slalomo irklavimo techniką. Taigi, galima sakyti, kad kanupolas Lietuvoje atsirado iš slalomo ir dėl slalomo. Po metų kanupolą pradėjome treniruotis baseinuose. Alytiškiai treniravosi Alytaus baseine, vilniečiai dabar vadinamame moksleivių rūmų baseine. Taigi treniruotis kanupolą ir vilniečiai ir alytiškiai pradėjo tuo pačiu metu. Pirmieji kanupolo laivai buvo pagaminti Kaune. Juos gamino Romas Kubilius. Tai buvo dviejų metrų ilgio baidarės visiškai nepanašios į dabartines. Vėliau, Regimanto ir Arvydo iniciatyva trijų metrų ilgio, jau panašios į šiuolaikines baidares, buvo pradėtos gaminti Alytuje. Vilniuje kanupolo treniruotėms vadovavau aš. Alytuje- Arvydas ir Regimantas. Pirmas kanupolo varžybos buvo surengtos 1988 metais Alytuje. Susitiko Alytaus ir Vilniaus komandos. Gaila, bet rezultatu 3:5 susitikimą pralaimėjome. Po metų prisijungė ir kauniečiai. Jie dalyvavo kanupolo turnyre, kuris vyko Alytaus baseine. Kanupolą Lietuvoje dar ilgai žaidė tik slalomą besitreniruojantys sportininkai. Tokia ta kanupolo pradžių pradžia. Video galima pasižiūrėti čia.

 

 

2018-05-26,27

     Ilgai lauktas savaitgalis, kai pas mus vyksta Lietuvos jaunučių ir jaunių čempionatai, atėjo. Susirinko Lietuvos stipriausios jaunių ir jaunučių kanupolo komandos. Jaunučių čempionatas Vilniuje vyksta jau antri metai iš eilės. Jaunių kanupolo čempionatai Lietuvoje vyksta nuo 2004 metų. Jaunių kanupolo čempionatas, pernai turėjęs vykti Trakuose, neįvyko. Organizatoriai tada informavo, kad norą dalyvauti pareiškė tik viena „Regatos“ komanda. Šiais metais viskas kitaip. Norą dalyvauti Lietuvos jaunių kanupolo čempionate pareiškė net penkios komandos. Pakartotas Lietuvos rekordas. Jaunių čempionatuose penkios komandos dalyvavo tik 2012 ir 2014 metais.

     Tiek šeštadienį, tiek sekmadienį komandos susitiko tarpusavyje. Lietuvos jaunučių čempione, nepralaimėjusi nei vienerių varžybų, tapo „Volatilio“ komanda. Antri „Regata“, treti- „Vandens turistai“. Lietuvos jaunių čempione, po atkaklios kovos tapo „Sharks“ komanda. Antri „Regesos“ sportininkai, trečia „Regata“. Čempionatai vyko šventiškai. Geras oras sutraukė daug žiūrovų. Komandas palaikė žaidėjų tėvai ir artimieji. Oras puikus, dalyviai buvo vaišinami sponsorių nupirktais ledais, veikė nemokamas bevielis internetas, grojo muzika, varžybos buvo komentuojamos. Namo visi grįžo pakilia nuotaika.

Rezultatai: Lentelės Jauniai  Jaunučiai, Naudingiausi Jauniai  Jaunučiai.

Čempionato akimirkos kanupolo galerijoje. Apie čempionatus rašė: bki.lt  respublika.lt  sportas.info sportas.lt

Pradėjome ruoštis tarptautiniam kanupolo turnyrui Kaniove (Lenkija) ir Latvijos baidarių ir kanojų slalomo čempionatui Valmietoje (Latvija).

 

 

2017-09-24

     Trečią išvyką į Kijevą, į Ukrainos kanupolo čempionatą jau galime laikyti tradicine. Ukrainos kanupolas toliau plečiasi. Jei pernai čempionate dalyvavo 8 komandos, tai šiemet jau keturiolika. Komandos buvo suskirstytos į tris divizionus. Čempionate dalyvavo trys komandos iš Lietuvos. Pirmame divizione žaidė Regatos ir Regesos lyderių komandos, o antrame divizione žaidė dar viena Regatos komanda. Labiausiai džiaugėmės mūsų jaunaisiais kanupolinkais, kurie finale po dviejų pratęsimų iškovojo pirmąją vietą. Lyderių divizione laimėję prieš Kauno „Regesos“ komandą, bet pralaimėję Kijevo KVS komandai užėmėme antrąją vietą. Svetingas Kijeviečių priėmimas atpirko visus kelionės vargus ir pasienio išbandymus. Nespėjome pasidžiaugti nauju klubo mikroautobusu, o jis kelionėje ėmė ir sugedo. Reikėjo ieškoti kito buso, kuris nuvežtų sportininkus į Kijevą. Dėkojame Egidijui, kuris operatyviai surado kitą busą ir atvairavo jį į Augustavą. Gera žinia yra ta, kad mūsų busas jau suremontuotas ir paruoštas kelionei į Latviją, į Rygos m. slalomo čempionatą ir Latvijos taurės finalinį etapą. Varžybų akimirkos kanupolo galerijoje. Čempionatą filmavo Ukrainos televizija. Varžybų reportažas.

 

 

2017-09-03

     Ankstyvas sekmadienio rytas. Penkios Vilniaus kanupolo komandos pajuda link Kauno varžytis Kauno miesto kanupolo čempionate. Vykstame į Lampėdžius, į Kauno „Regesos“ sporto klubo įrengtą kanupolo aikštelę. Čia komandos suskirstomos į tris amžiaus grupes ir prasideda varžymasis. Jauniausiųjų grupėje iškovojome pirmąją vietą. U-15 grupėje tenkinomės antrąja, trečiąja ir ketvirtąja vietomis. Vyriausiųjų grupėje niekaip nepavyko įveikti „Regesos“ lyderių, tad tenkinomės antrąja vieta. Kanupolo turnyrai Kaune vyksta nuo 1998 metų.

 

 

2017-08-30

     Gavę kvietimą dalyvavome pirmą kartą Dauguose surengtame kanupolo turnyre „Daugų taurė 2017“. Turnyre dalyvavo šešios komandos. Pralaimėję tik vienas varžybas prieš Trakų komandą užėmėme trečiąją vietą. Daugai- naujai atgimęs kanupolo židinys. Tikėkimes, kad jis neužgęs ir ateityje turėsime dar vieną stiprią ir draugišką komandą.

Rezultatai. Paskaityti apie turnyrą ir pažiūrėti reportažą galima danielius.net

 

 

2017-08-19

     Pirmą kartą Lietuvos jaunučių kanupolo čempionatas surengtas Vilniuje. Norėjosi čempionatą surengti vasaros pradžioje, kol dar neprasidėjo vasaros atostogos. Užtrukus kalendoriaus tvirtinimui nusikėlė ir čempionatas. Buvo neramu, ar susirinks sportininkai, juk pats atostogų įkarštis. Džiugu, kad didžiajai daliai sportininkų čempionatas buvo svarbus. Atsitiko net taip, kad sportininkų tėveliai savo atostogas koreagavo pagal čempionato datas. Čempionate dalyvavo stipriausios Lietuvos jaunučių kanupolo komandos. Jos sužaidė po tris varžybas. Čempionatas buvo įgarsintas. Visi džiaugėsi šauniu Lauryno komentavimu. Rezultatus skaičiavo nepailstantis mūsų pagalbininkas Egidijus. Vartų gynybą, rezultatyvius perdavimus ir įvarčius skaičiavo Valdas su Dalia. Kėlinio, atakos laiką skaičiavo ir tablo valdė Audrius. Akimirkas fiksavo profesonalus fotografas Domantas. Visi šauniai padirbėjo. Ačiū Jums visiems. Didžiausias vaikų džiaugsmas- nemokami ledai. Visi šveitė kiek tik norėjo, net žiūrovams liko.

     Čempionatas baigėsi apdovanojimais. Čempionais, antri metai iš eilės tapo Regatos komanda. Geriausiu vartininku, atlaikęs net 16 įvarčių, pripažintas Laurynas. Naudingiausiu žaidėju pripažintas Aurimas. Jis atliko 5 rezultatyvius perdavimus ir pelnė net 10 įvarčių. Jiems įteiktos Lietuvos baidarių ir kanojų irklavimo federacijos taurės.

Rezultatai: Lentelė  Protokolai  Naudingiausi. Čempionato akimirkos kanupolo galerijoje.

 

 

2017-07-30

    Turime dvi geras naujienas. Pirmoji, kad įsirengėme visus standartus atitinkančią kanupolo aikštelę. Antroji, kad nieko nelaukdami surengėme pirmąjį Baltic Amadeus kanupolo turnyrą. Turnyre dalyvavo trys suaugusiųjų komandos. Sužaisti keturi mačai. Turnyre kanupolo kamuolys 18-ka kartų kirto vartų liniją. Geras oras dar labiau pakėlė visų nuotaiką.

     Slalomo ir kanupolo treniruotės ir varžybos tęsiasi. Savaitgalį dalyvausime Latvijos baidarių ir kanojų slalomo jaunių čempionate ir Latvijos taurės III-ąjame etape. Po to vyks intensyvios kanupolo treniruotės besiruošiant Lietuvos kanupolo jaunučių ir jaunių čempionatams. Čempionatai vyks rugpjūčio 19-20 dienomis Vilniuje ir Trakuose.

 

 

2017-04-01

2017 m. Atvirojo Vilniaus miesto kanupolo čempionato akimirkos kanupolo galerijoje

 

 

2017-05-06

     Lietuvos baidarių ir kanojų irklavimo federacijos Vykdomasis komitetas Trakuose vykusiame posėdyje patvirtino 2017-2020 m. Kanupolo komiteto sudėtį. Jį sudaro trys nariai. Komiteto pirmininku patvirtintas Andrius Kmieliauskas. Nariai- Nijolė Goštautaitė- Midttun ir Simantas Mažeikis. Kanupolas- jėga! Tikėkime, kad po ilgos stagnacijos ir sporto žlugdymo, kanupolas atsigaus.

Andrius Kmieliauskas

Nijolė Goštautaitė- Midttun

Simantas Mažeikis

 

 

 

2017-01-14

     Šeštasis kanupolo turnyras sausio 13-ąjai, laisvės gynėjų dienai atminti pasibaigė. Turnyre dalyvavo dešimt komandų iš Vilniaus, Kauno ir Rygos. Komandos buvo suskirstytos į keturias grupes. U-13 ir mėgėjų grupėse laimėjo „Regatos“ komandos. U-15 grupėje laimėjo „Vandens turistų“ komanda, o lyderių grupėje pergalę šventė Kauno „Regesa“. Rezultatų lentelės.

 

 

2016-09-18

     Mes vėl Ukrainoje. Antri metai iš eilės dalyvaujame Ukrainos kanupolo čempionatuose. Šiame čempionate kanupolo komandų skaičius padidėjo iki aštuonių. Be mūsų dar dalyvavo komandos iš keturių Ukrainos miestų. Miela dalyvauti tokiose varžybose, kuriose esame laukiami. Sužaidę ir laimėję penkis mačus patekome į finalą. Finale po pratęsimo pralaimėję rezultatu 4:5 iškovojome antrąją vietą. Nuotraukos kanupolo galerijoje. Apie čempionatą aprašė Lietuvos spauda 1  2  3.

 

 

 

 

2016-09-04

     Jau tryliktą kartą Kauno miestas suorganizavo Kauno miesto kanupolo čempionatą. Čempionatui vadovavo ilgametis čempionatų vyr. teisėjas Egidijos Radavičius. Čempionatas buvo vykdomas trijose amžiaus grupėse. Turnyre dalyvavo 2,5 vilniečių komandos. Vaikų grupėje aplenkėme Trakų komandą, o kaunantis su Kauno komanda niekaip nesusitvarkėme su geriausiu kauniečių žaidėju Kipru Talačka. Net gindamiesi trys prieš vieną, Kipras laimėdavo. Iš trijų komandų užėmėme antrąją vietą. Jaunučių grupėje užsiregistravo dvi komandos- Vilniaus „Regata“ ir Trakai. Su Trakais teko žaisti du kartus. Abu kartus prakišome. Galėjome laimėti. Liūdna. Vyriausiųjų grupėje dalyvavo trys komandos iš Trakų, Alytaus ir jungtinė Vilniaus- Kauno komanda. Nepareiškus noro dalyvauti mūsų lyderiams, teko jungtis su Kaunu. Žaidėme be atsarginių, nesusižaidę. Nors žaidimas buvo apylygis, abu kartus pralaimėjome.

 

 

 

2016-08-21

     Sekmadienį Trakuose vyko Lietuvos jaunių kanupolo čempionatas. Čempionate pirmą kartą Lietuvos kanupolo istorijoje dalyvavo tik trys komandos. Komandos sužaidė tarpusavyje. Nuo Alytaus gavome dvigubai, nuo Trakų- trigubai. Užėmėme garbingą trečiąją vietą.

Rezultatai: Lentelė  Pr1  Pr2  Pr3.

 

 

 

2016-08-20

    Šeštadienį Alytuje trys vilniečių komandos varžėsi kanupolo turnyre „Baltosios rožės“ taurei laimėti. Tyrnyras suorganizuotas labai gražioje vietoje, miesto parke, Dailidės ežere. Nauja kanupolo aikštelė džiugino ir dalyvius ir žiūrovus. Turnyras vyko trijose amžiaus grupėse.

     Pirmoje- jauniausiųjų grupėje užsiregistravo keturios komandos iš Alytaus, Trakų, Kauno ir Vilniaus. Vilnių, vadovaujama Nijolės, atstovavo „Volatilio“ komanda. Mes, laimėję visus susitikimus- 6:0 prieš Kauną, 7:5 prieš Trakus ir 5:4 prieš Alytų, iškovojome pirmąją vietą. Geriausiai iš mūsiškių, įmetęs septynis įvarčius, žaidė Gustas Malakauskas. Džiaugiamės!

     Antroji grupė sutapo su Lietuvos kanupolo jaunučių čempionatu. Jaunučių grupėje žaidė trys komandos. Ir čia mes pirmi. 6:5 laimėjome prieš Trakus ir 5:3 prieš Alytų. Geriausiai iš mūsiškių, įmetę po keturis įvarčius, žaidė Džiugas Zolubas ir Jonas Minialga. Sveikiname! Mūsų klubo komanda tapo Lietuvos jaunučių čempionais. Tai ne tik garbė, bet ir pareiga. Kitais metais Lietuvos jaunučių kanupolo čempionatas iš Alytaus persikelia į Vilnių.

     Trečioji grupė sutapo su Lietuvos kanupolo taurės III- iuoju etapu. Šioje grupėje taip pat dalyvavo trys komandos iš Trakų, Alytaus ir Vilniaus. Mūsų lyderiai įmetę „net“ tris įvarčius užėmė pirmąją vietą... nuo galo. Nesveikiname. Rezultatų .zip archyvas.

 

 

 

 

2016-07-17

     Lietuvos U-21 kanupolo rinktinė kovojo dėl aukštesnės vietos Europos taurės trečiame ture. Turas vyko Thury mieste (Prancūzija). Rinktinėje mūsų klubui atstovavo Karolis Tuska. Sužaisti šeši mačai. Rezultatu 5:3 pavyko nugalėti Belgus ir iškovoti penktąją vietą. Skaudžiausiai, rezultatu 12:0, gavome nuo Vokiečių. Varžybos nepasižymėjo aukštu lygiu. Organizatoriai į protokolus nesugebėjo įrašyti net Karolio pavardės. Nors Karolis žaidė šauniai, įmetė du įvarčius, jo įmesti įvarčiai buvo įrašyti kitiems.

Protokolai: BEL1  BEL2  FRA  GBR  GER  ITA.

 

 

 

 

2016-06-05

     Gavę kvietimą, dalyvavome Trakų kanupolo čempionate. Jis sutapo su Trakų miesto švente. Laikas čempionatui parinktas puikiai. Pilnas miestas žmonių, veikia atrakcionai, koncertuoja ansambliai, daug maitinimosi vietų. Pareiškę norą dalyvauti gavome žaidimų ir teisėjavimo tvarkaraštį. Šaunu. Čempionate pareiškė norą dalyvauti 12 komandų, iš jų net keturios vilniečių. Jos pagal amžių buvo suskirstytos į tris grupes. Ištraukti burtai. Geriausiai sekėsi mūsų klubo „Regata 2000“ komandai. Ji aplenkusi Trakų ir Alytaus komandas iškovojo pirmąją vietą. Jauniausiųjų grupėje pirmą vietą iškovojo Kauno komanda aplenkusi antroje vietoje likusią „Vandens turistai“ komandą ir trečioje vietoje likusią „Volatilis“ komandą. Vyriausiųjų grupėje pergalę šventė Trakų komandą. Mūsų komandos ereliai nuleistais sparnais tenkinosi trečiąja vieta. Kas nesitreniruoja, tas negeria pergalės šampano. Suaugusiųjų grupėje daugiausiai- 13-ka įvarčių įmetė Lukas Kudaba iš Trakų. U-16 grupėje daugiausia- penkis įvarčius įmetė Jonas Minialga iš „Regata 2000“ komandos. Jauniausųjų grupėje daugiausiai- septynis įvarčius pelnė Orestas Jurgaitis iš Vilniaus. Džiugu, kad nebeliko neobjektyvaus, nekompetetingo teisėjavimo. Žaidimams dažniausia teisėjavo žaidžiantys teisėjai. Jie geriausiai supranta visus kanupolo žaidimo niuansus. Ta šventiška gaida ir norėtusi baigti įspūdžius, jei ne deguto šaukštas sugadinęs čempionatą. Organizatoriai įsiteikdami vienai komandai ir sudarydami blogesnes sąlygas kitiems, vertė mūsų komandai žaisti ne pagal burtų metu nustatytą tvarką. Nesutikus- pasipylė grąsinimai. To neturėtų būti.

Suaugusiųjų rezultatai: Lentelė  Rezultatyviausi  Protokolai(.zip)

           U16 rezultatai: Lentelė  Rezultatyviausi  Protokolai(.zip)

           U14 rezultatai: Lentelė  Rezultatyviausi  Protokolai(.zip)

.

    Trakų kanupolo čempionatas- tai antrasis Lietuvos kanupolo taurės etapas. Po dviejų etapų klubai (centrai) rikiuojasi taip:

     Klubas (centras)

Komanda

Taškai po I etapo

Taškai po II etapo

Viso

Vilniaus STK Regata

Regata

1

3

4

Trakų KKSC

Trakai

2

1

3

Alytaus SRC

Alytus

3

2

5

Kauno BSK “Regesa”

Regesa

4

4

8

Kaniow

SET

5

6

11

Kijevas

KWS

6

6

12

Vilniaus STK Regata

Regata 2000

7

6

13

Kijevas

Ukrgrand

8

6

14

Srautas/ASRC rinktinė

Srautas/ASRC

9

5

14

 

 

 

 

 

2016-03-18

     Vilniaus miesto kanupolo čempionatai vyksta nuo 2006 metų. Šį kartą į čempionatą susirinko aštuonios komandos iš Ukrainos, Lenkijos ir Lietuvos. Komandos ištraukus burtus buvo suskirstytos į du pogrupius. Pogrupiuose jos susitiko tarpusavyje. Mūsų klubui atstovavo dvi komandos. „Regata 2000“ ir „Regata“. „Regata 2000“ komandą sudarė jaunieji kanupolininkai. Jiems šis turnyras buvo pirmasis krikštas. Užduotis nebūti paskutiniams įvykdyta. Kovoje dėl 7-os vietos laimėjome prieš Ukrainos „Ukrgrand“ komandą. Komandoje geriausiai žaidė Arnoldas Gotto, įmetęs tris įvarčius ir atlikęs du rezultatyvius perdavimus. Klubo lyderių komanda laimėjusi visus žaidimus užėmė pirmąją vietą. Sveikiname. Komandoje geriausiu žaidėju pripažintas Karolis Tuska. Jis įmetė 10 įvarčių ir atliko 2 rezultatyvius perdavimus. Komanda pasižymėjo darniu žaidimu. Net penki žaidėjai surinko po 9-12 naudingumo taškų. Mūsų komanda Vilniaus miesto čempionais tapo antri metai iš eilės. Vilniaus miesto kanupolo čempionatas, tai atviras Lietuvos kanupolo taurės pirmasis etapas. Šiame etape komandos surinko taškų:

Klubas (centras)

Komanda

Taškai

Vilniaus STK Regata

Regata

1

Trakų KKSC

Trakai

2

Alytaus SRC

Alytus

3

Kauno BSK

Regesa

4

Kaniow

SET

5

Kijevas

KWS

6

Vilniaus STK Regata

Regata 2000

7

Kijevas

Ukrgrand

8

 

    Čempionatą filmavo dvi televizijos. Reportažus galima pasižiūrėti čia: Lrytas  LRT. Apie čempionatą aprašė spauda. Straipsniai sportas.info   sportas.lt alytiskis.lt  trakietis.lt  asrc.lt. Drono pagalba sukurėme filmuką, kurį galima pasižiūrėti čia. Mūsų nuolatinis pagalbininkas Augustas Četkauskas užfiksavo daug nuostabių čempionato akimirkų, kurias galite pasižiūrėti kanupolo galerijoje.

Rezultatai: Lentelės  Naudingiausi  Protokolai.

 

 

2016-02-25

     Sveiki, Mūsų jau virš penkiasdešimt. Prisijunkite dalyvaudami mūsų rengiamose varžybose. Maloniau dalyvauti, nei ieškoti priežasčių, kodėl nedalyvauti. Šauniai praleidome šeštadienį Lazdynų baseine, dalyvaudami Vilniaus m. kanupolo taurės varžybose. Dalyvavo devynios komandos. Lyderių ir mėgėjų grupėse laimėjo mūsų klubo komandos. Lyderių grupėje geriausiai žaidė Paulius Minialga, mėgėjų - Šarūnas Ilgevičius. U-15 grupėje visus susitikimus laimėjo ir pirmąją vietą iškovojo jaunieji Regesos klubo sportininkai iš Kauno. Komandos buvo apdovanotos sporto taurėmis, sportininkai - sporto taurių sertifikatais.

Rezultatai: Lentelės Protokolai: Lyderių  Mėgėjų  U-15

 Nuotraukos kanupolo galerijoje.

 

     Kanupolo turnyrų maratonas Vilniuje tęsiasi. Kovo 18-19 d. Lazdynų baseine vyks Vilniaus miesto kanupolo čempionatas. Laukiame svečių ir iš užsienio. Kviečiame dalyvauti. Nuostatai čia. Paraiškos čia.

 

 

2016-02-04

     Dėmesio! Vilniaus miesto kanupolo taurės varžybos perkeliamos į vasario 20-tą dieną, šeštadienį. Varžybos atviros. Kviečiame dalyvauti visus, kanupolą kultivuojančius Lietuvos klubus. Dalyvavimo sąlygos pateikiamos nuostatuose. Pasikvieskite sirgalius sirgti už Jūsų mylimas komandas. Sirgaliams įėjimas nemokamas.

Išankstinė paraiška  Komandos kortelė

 

 

2016-02-01

    2016-tuosius pradėjome dvejomis varžybomis- kanupolo turnyru, skirtu sausio 13-ąjai, Laisvės gynėjų dienai atminti ir federacijos rengiamomis bendro fizinio pasirengimo varžybomis.

 

     Jau penkti metai iš eilės Vilniaus sporto ir turizmo klubas „Regata“ organizuoja kanupolo turnyrą, skirtą sausio 13-ąjai, Laisvės gynėjų dienai atminti. Turnyre dalyvavo 12 komandų iš Alytaus, Kauno, Trakų ir Vilniaus. Turnyre varžėsi 78 sportininkai. Komandos buvo suskirstytos į tris grupes. Lyderių ir mėgėjų grupėse laimėjo alytiškiai, U-15 grupėje- kauniečiai. Geriausiu turnyro žaidėju lyderių grupėje pripažintas Simantas Mažeikis. Jis į priešininkų vartus imušė 6 įvarčius, atliko 1 rezultatyvų perdavimą ir atlaikė 3 smūgius į vartus.

 Rezultatai: Lentelės    Protokolai:  Lyderių  U-15  Mėgėjų

 

     Bendro fizinio pasirengimo varžybos vyko Panevėžyje. Jose dalyvavome pirmą kartą. Patiko. Varžybos buvo aukšto lygio. Jose dalyvavo net 215 sportininkų. Simantas iškovojo 10-ąją vietą. Jam geriausiai sekėsi 60 m. bėgimo rungtyje. Iškovojo 2 vietą. Prisitraukimų ryngtyje, prisitraukęs 22 kartus, pasidalijo 6-7 vieta. Sunkiau sekėsi štangų rungtyse. Yra kur tobulėti. Rezultatai čia.

 

 

 

 

2015-09-19 Kijevas.

    Gavę kvietimą dalyvauti atvirame Ukrainos kanupolo čempionate suklusome. Taigi Ukrainoje karas. Ilgai svarstę, nusprendėme važiuoti. Vos kirtę Lenkijos –Ukrainos sieną pasijutome ne ES. Seni žiguliukai, blogi keliai ir aišku dvigubai mažesnės kainos. Nematėme nei vienos karo mašinos, nei vieno kareivio. Vietiniai sako- karas rytuose. Organizatoriai pasitiko svetingai. Apgyvendino nemokamai, organizavo ekskursijas po miestą, Maidaną, kitas įžymybes. Į ketvirtąjį Ukrainos čempionatą susirinko septynios komandos. Šešios iš Ukrainos. Kol Alytaus kanupolo griovėjai dirba savo juodą darbą, jie jau Lietuvą lenkia. Komandos buvo suskirstytos į du pogrupius. Silpnesnį ir stipresnį, kad naujokams nereiktų su labiau patyrusiais kautis. Varžybos vyko šventiškoje aplinkoje, grojo muzika, jumoro nestokojantis, gerai nusiteikęs komentadorius profesonaliai komentavo varžybas. Varžybų rezultatai džiugina. Mes pirmi. Pasibaigus čempionatui šeimininkai paprašė sužaisti parodomąjį mačą Vilniaus Regata - Ukrainos rinktinė. Ir jį mes nesunkiai laimėjome šešių taškų persvara. Po to pjedestalas, sveikinimai, solidžios dovanos, šampanas, namo. Dėkojame Gabrielei už autobusiuką. Nuotraukos kanupolo galerijoje.

 

 

 

 

2015-06-24

     Mes antri. Džiaugtis ar ne? Aišku džiaugtis. Mūsų kanupolo komanda Lietuvos kanupolo čempionate pirmą kartą iškovojo sidabro medalius. Ar daug trūko iki pirmos vietos? Visai nedaug. Žaidžant su Lietuvos čempionais Kauno „Regesos“ kanupolininkais iki antro kėlinio pabaigos likus žaisti 1 min. 48 sek. dar pirmavom. Po to sekė du „sausi“ įvarčiai ir viltis užimti pirmąją vietą žlugo. Džiaugtis yra ko. Už mūsų liko Trakų ir abi Alytaus komandos. Visų nuotaika puiki. Po čempionato užsukome į Megos piceriją. Treniruojamės toliau. Liepos 11-12 dienomis Trakuose vyks Lietuvos jaunių ir U-21 kanupolo čempionatas, kuriuose ruošiamės dalyvauti.

Rezultatai: Lentelė  Geriausi žaidėjai  Protokolai: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

 

 

 

 

2015-06-14

      2009 metais mūsų kanupolo jaunučių komanda pirmą kartą dalyvavo tarptautiniame turnyre Lenkijoje Kaniovo mieste. Tą kartą iškovojome trečiąją vietą. Po šešerių metų mes vėl Kaniove. Čia susirinko kanupolininkai iš Austrijos, Čekijos, Lenkijos, Ukrainos, Vengrijos ir Lietuvos. Pagal amžių ir kitus prioritetus komandos buvo suskirstydos į keturis divizionus. Mūsų komanda žaidė antrame divizione. Komandai vadovavo ir ją treniravo didelis kanupolo entuziastas ir kanupolo Trakuose pradininkas Olegas Rubcovas. Sekėsi puikiai. Iškovojome pirmąją vietą. Geriausiu diviziono žaidėju pripažintas mūsų komandos narys Šarūnas Zakarka. Nuotraukos kanupolo galerijoje.

     Šiuo metu treniruojamės Puvočiuose, ruošiamės savaitgalį vyksiančiam Lietuvos jaunių baidarių ir kanojų slalomo čempionatui. Po jo per jonines dalyvausime Lietuvos suaugusių kanupolo čempionate.

 

 

 

 

 

 

2015-05-29

     Šeštadienį dalyvavome Trakų m. jaunių kanupolo pirmenybėse. Iškovojome trečiąją vietą. Gal tiksliau reikėtų sakyti užėmėme paskutinę vietą, nes mūsų grupėje varžėsi tik trys komandos. Netgi neiškovojome, nes tos kovos nebuvo. Atvažiavom nepasiruošę ir gavom. Stipriai gavom. Reikia treniruotis.

 

 

 

 

2015.03.22

     Baigėsi Vilniaus miesto kanupolo čempionatas. Šį kartą po labai įtemptos kovos nugalėtojais tapo Vilniaus Regatos žaidėjai. Antri - Kauno Regesa, treti - Trakai. Svečiai iš Ukrainos, Kijevo KWS, liko ketvirti, o penktąją vietą iškovojo Jungtinė ukrainiečių ir lietuvių komanda United. Pagaliau mes pirmi. Džiaugiamės. Vilniaus miesto čempionatą aprašė daug žiniasklaidos priemonių, nebėra ką pridurti. Nuorodos čia. Gražiausiomis akimirkomis galite pasigrožėti nuotraukų galerijoje. Geriausiu čempionato žaidėju pripažintas Simantas. Antroje vietoje Šarūnas. Šiomis varžybomis pabaigėme treniruotes baseine. Prasidėjo slalomo sezonas. Simantas dalyvauja pasirengimo 2016 m. olimpiadai treniruočių stovykloje Makedonijoje. Po stovyklos dalyvaus Ilindanski kajak slalom Ikas 2015 varžybose Skopje mieste. Karolis ir Matas treniruojasi Čekijoje. Balandžio 11-12 d. ruošiamės dalyvauti Latvijos taurės pirmame ir antrame etapuose.

Rezultatai.  Geriausi žaidėjai Protokolai.

Augusto Četkausko nuotrauka www.sportoakimirka.lt

 

 

2015.03.11

     Kovo 11 d. Vilniuje Lazdynų baseine vyko atviros Vilniaus miesto kanupolo taurės varžybos. Varžybose dalyvavo 10 komandų iš Kauno, Trakų ir Vilniaus. Iš Vilniaus dalyvavo šešios komandos. Lyderių grupėje laimėjo pernai metų Lietuvos kanupolo čempionai, Kauno „Regesos“ klubo komanda. Mūsų lyderiai nugalėjo kanupolininkus iš Trakų, bet pralaimėjo Kauno „Regesos“ klubo sportininkams ir turnyre užėmė antrąją vietą. Po pirmojo kėlinio rezultatas buvo 5:2 mūsų komandos naudai. Antrame kėlinyje vaizdas pasikeitė. Praleidę keturis sausus įvarčius mačą pralaimėjome rezultatu 5:6. Mėgėjų grupėje laimėjo pirmą kartą turnyre dalyvaujanti, iš praeityje garsių sportininkų O. Rubcovo, Š. Ilgevičiaus, E. Nasutavičiaus ir kitų sportininkų sudaryta „Upių labirintai“ klubo komanda. Mūsų klubo mėgėjai užėmė trečiąją vietą. U-15 grupėje laimėjo jaunoji mūsų klubo komanda.

     Organizuodami varžybas surengėme emblemos konkursą. Vyko slaptas balsavimas. Konkursą laimėjo Pauliaus pasiūlyta varžybų emblema. Varžybų rėmėjai UAB „Šilkografijos spaudos centras“ kiekvienam varžybų dalyviui padovanojo marškinėlius su varžybų emblema. Prieš varžybas atnaujinome varžybų rezultatams skaičiuoti reikalingą programinę įrangą ir tablo. Tai didelis Egidijaus indėlis. Dėkojame rėmėjams.

  Rezultatai.  Geriausi žaidėjai.  Protokolai: U15  Mėgėjai  Lyderiai   Nuotraukų galerija.

Staipsniai: Respublika  Delfi.lt  One.lt  Sportas.lt  Naujienosgyvai.lt  Lzinios.lt

Augusto Četkausko nuotrauka www.sportoakimirka.lt

 

 

2015.02.19

   Kovo mėnesį mūsų klubas organizuoja Vilniaus miesto kanupolo taurės varžybas ir Vilniaus miesto kanupolo čempionatą. Kviečiame dalyvauti.

Nuostatai: taurės  čempionato.   Paraiškos: taurės  čempionato.

 

 

 

2015.01.13

     Kanupolo turnyras Sausio 13-ąjai, Laisvės gynėjų dienai atminti baigėsi. Dalyvavo 9 komandos iš Vilniaus, Trakų ir Kauno. Jos varžėsi 4 grupėse. Turnyro nugalėtojus apdovanojo Dalius Joneikis. Dalius už drąsą ir pasiaukojimą ginant Lietuvos laisvę ir nepriklausomybę 1991 metų sausio–rugsėjo mėnesiais apdovanotas Sausio 13-osios atminimo medaliu. Apie turnyrą plačiai aprašė spauda. Su straipsniais susipažinti galima čia:

delfi.lt   lrytas.lt   tv3.lt   sportas.info   sportas.lt    balsas.lt    infosavaite.lt   naujienosgyvai.lt    lt.newhub.org

 

Varžybų rezultatai        Protokolai      Naudingiausi žaidėjai 

 

 

 

 

2015.01.01

 

    Naujuosius 2015 metus pradėsime tradiciniu jau ketvirtuoju kanupolo turnyru sausio 13-tąjai, Laisvės gynėjų dienai atminti. Turnyras vyks sausio 10 d. Lazdynų baseine. Bus varžomasi trijose grupėse. Visas Lietuvos kanupolą žaidžiančias komandas kviečiame registruotis. Nuostatai čia. Paraiškos forma čia.

     Lietuvos baidarių ir kanojų irklavimo federacijos Vykdomasis komitetas patvirtino keturis kanupolo veiklos dokumentus. Patvirtinti 2015 m. Lietuvos kanupolo nacionalinės rinktinės kandidatai. Čia. Tarp rinktinės kandidatų keturi mūsų klubo nariai. Patvirtintos 2015 m. Lietuvos Respublikos kanupolo rinktinių sudarymo taisyklės. Čia. Tokios taisyklės Lietuvos kanupolo istorijoje patvirtintos pirmą kartą. Savivalei atėjo galas. Lietuvos 2015 m. nacionalinės kanupolo suaugusių rinktinės treneris Egidijus Radavičius. Patvirtintas 2015 m. kanupolo varžybų kalendorius. Čia. Pirmą kartą vyks Lietuvos kanupolo U-21 čempionatas. 2015 metais Vilniuje vyks keturi kanupolo turnyrai. Patvirtinti federacijos vykdomų varžybų nuostatai. Čia. Federacija vykdys keturis- suaugusių, U-21, jaunių ir jaunučių kanupolo čempionatus. Suaugusių kanupolo čempionatas vyks Kaune, kiti Trakuose. Burtų traukimai vyks prieš čempionatą. Mačuose negalės teisėjauti žaidžančių komandų (savi) teisėjai. Komandoms nereiks žaisti kelių varžybų iš eilės. Kanupolo sporto kritimas Lietuvoje suvaldytas. Visiems sėkmės 2015-aisiais žaliosios medinės ožkos metais.

 

 

 

2014.09.13

     Šeštadienį (09-13) Kaune vyko miesto kanupolo čempionatas. Jame dalyvavo dvi mūsų klubo komandos. Geriausiai sekėsi mūsų klubo jaunųjų kanupolininkų komandai. Ji rezultatu 6:1 ir rezultatu 3:0 laimėjo prieš Kauno „Regesos“ klubo jaunuosius kanupolininkus ir iškovojo pirmąją vietą. Daugiausia įvarčių pelnė Arnoldas Gotto.

     Suaugusiųjų grupėje užėmėme antrąją vietą. Pirmąsias rungtynes žaidėme su Alytaus komanda. Rungtynės buvo rezultatyvios. Prieš alytiškius laimėjome rezultatu 10:7. Antrąsias rungtynes žaidėme prieš ukrainiečių komandą KWS. Laimėjome rezultatu 6:4. Laimėję trečiąsias rungtynes rezultatu 3:2 prieš Kijevo Dnipro, patekome į čempionato finalą. Prieš žaidžiant finalines rungtynes žaidėme su čempionato šeimininkais, daugkartiniais Lietuvos kanupolo čempionais Kauno „Regesos“ klubo sportininkais. Pralaimėjome rezultatu 2:6. Finale vėl žaidėme su Lietuvos čempionais. Po pirmojo kėlinio rezultatas švieslentėje degė 1:1. Antrame kėlinyje pritrūkus jėgų rungtynes pralaimėjome rezultatu 2:5. Mūsų komandoje daugiausia įvarčių pelnė Paulius Minialga. Apie turnyrą galite paskaityti 15min.

Varžybų rezultatai ir protokolai. Nuotraukų galerija

 

 

 

2014.07.19

     2014 m. Liepos 19 d. Trakuose vyko Lietuvos jaunučių kanupolo pirmenybės. Varžybose dalyvavo 25 sportininkai iš 4 miestų. Pirmąją vietą užėmė Trakų KKSC komanda. Mūsų komanda iškovojo trečiąją vietą ir pasidabino bronzos medaliais. Mūsų komandoje geriausiai žaidė Paulius, kuris pelnė 6 įvarčius ir atliko 2 rezultatyvius perdavimus. Pauliui tai paskutinės varžybos jaunučių grupėje.

Rezultatai.    Akimirkos kanupolo fotoalbume.

 

 

 

2014.06.10

    Gegužės 25 d. dalyvavome Lietuvos kanupolo čempionate. Čempionatas vyko Trakuose. Iš penkių komandų užėmėme ketvirtąją vietą. Mūsų komanda buvo jauniausia. Medalių iškovoti nepavyko. Rezultatais nesidžiaugiame. Tikimės, kad kitą kartą bus geriau. Geriausiu mūsų komandos žaidėju pripažintas Simantas. Rezultatai čia (lentelė  protokolai  reitingai).

     Prasidėjusi vasara snausti neleidžia. Jau dalyvavome Latvijos slalomo čempionate. Mūsų K-I klasėje startavo virš penkiasdešimties sportininkų. Šį kartą į pusfinalį nepatekome. Geriausiai iš mūsiškių sekėsi Jonui. Rezultatai čia.

     Nuo birželio mėn. 13 d. prasideda jaunių slalomo stovykla Puvočiuose. Kviečiame prisijungti. Telefonas informacijai +370 685 24 664. Birželio mėn. 23 d. išvykstame į treniruočių stovyklą Slovakijoje ir Makedonijoje, kur ruošimės Europos jaunių slalomo čempionatui.

 

 

 

 

2014.05.10

     Gegužės 10 d. dalyvavome XI- se Lietuvos jaunių kanupolo pirmenybėse. Užėmėme trečiąją vietą. Kovojome nelygiomis sąlygomis. Klubų komandos kovojo prieš miestų komandas. Pirmas rungtynes žaidėme prieš Alytaus miesto rinktinę, kurią sudarė Alytaus miesto geriausi sportininkai. Laimėjome rezultatu 16:0. Rezultatu 8:1 laimėjome ir trečiąsias rungtynes prieš Trakų A. Vietos sporto klubo komandą. Jau tradicija tapo, kad rungtynėms teisėjauja žaidžiančių komandų teisėjai. Net penkioms iš dešimties rungtynių teisėjavo „savi“ teisėjai. To neturėtų būti. Gaila, kad jau nuo 2005 metų jaunių kanupolo komandos nebesuburia praeityje garsi Srauto komanda. Dėl nepalankaus tvarkaraščio pirmenybėse negalėjo startuoti Kauno „Regesos“ komanda. Daugiausiai, net 14 įvarčių į priešininkų vartus įmetė mūsų komandos narys Paulius. Gaila, kad teisėjai „nepamatė“ nei vieno Pauliaus rezultatyvaus perdavimo. Geriausio žaidėjo taure buvo apdovanotas mūsų komandos narys Šarūnas. Šarūnas pelnė septynis įvarčius ir atliko penkis rezultatyvius perdavimus. Rezultatus galite parsisiųsti iš čia.

 

 

 

 

2014.02.16

      Sekmadienį (vasario 16 d.) Lazdynų baseine pasibaigė dvi dienas trukęs Vilniaus miesto kanupolo čempionatas. Nors čempionatai vyksta daugiau nei dešimt metų, svečiai iš užsienio dalyvauja tik antrąjį kartą. Šiame čempionate dalyvano aštuonios komandos. Kiekviena komanda sužaidė po penkis žaidimus. Turnyre įmesti 178 įvarčiai. Mūsų klubo narys Arnoldas Barzdžius tapo čempionato naudingiausiu žaidėju. Geriausiu vartininku tapo Valentin Matvejev iš Rusijos. Mūsų klubui atstovavo dvi komandos. Geriau sekėsi Sėkmės komandai. Ji lyginant su pernai metais pakilo keturiomis vietomis ir užėmė penktąją vietą. Mūsų klubo Regatos komanda laimėjo vieną žaidimą ir užėmė septintąją vietą. Rezultatu 7:3 laimėjome prieš Maskvos „Animals“ komandą. Finale susitiko Regesos iš Kauno ir Kayaker iš Sankt Peterburgo komandos. Nors kauniečiai antro kėlinio pabaigoje dar pirmavo, tačiau rezultatu 3:4 teko pripažinti svečių pranašumą. Turnyrą aprašė Sporto akimirka ir Lietuvos rytas.

Varžybų: Rezultatai  Protokolai  Naudingiausi žaidėjai

 

 

 

2014.01.13

     Sveiki sulaukę Naujųjų 2014-ųjų metų. Metus pradėjome tradiciniu Naujametiniu plaukimu Vilnele. Plaukimas buvo ramus. Nebuvo nei sniego, nei ledo, nei aukšto vandens. Gal ir 2014- ieji bus ramūs. Prie Belmonto užtvankos tradiciškai laukė laužas su karštomis dešrelėmis ir gėrimais. Plaukimo aptarimas, taip pat tradiciškai vyko Užupio restorane.

     Laisvės gynėjų dieną paminėjome jau trečiuoju kanupolo turnyru. Turnyre dalyvavo šešios komandos iš Kauno Trakų ir Vilniaus. Suaugusiųjų grupėje laimėjo daugkartinė Lietuvos čempionė- Kauno „Regesos“ komanda. U-18 grupėje laimėjo Trakų Kūno kultūros ir sporto centro komanda. Naujokų grupėje laimėjo mūsų klubo komanda. Visose grupėse naudingiausiais žaidėjais pripažinti mūsų klubo sportininkai: suaugusiųjų grupėje - Arnoldas Barzdžius, U-18 grupėje - Paulius Minialga, naujokų grupėje  - Jonas Minialga.

Varžybų: Rezultatai  Protokolai  Naudingiausi žaidėjai

     Vasario 15-16 d. Vilniuje, Lazdynų baseine vyks Vilniaus miesto kanupolo čempionatas. Čempionate planuoja dalyvauti komandos iš Ukrainos, Rusijos, Lenkijos, Suomijos ir Lietuvos. Kviečiame dalyvauti. Nuostatai čia.  Paraiška čia.

 

 

 

 

 

2013.05.11

     Gegužės 11 d. Alytaus uždarame plaukimo baseine vyko Lietuvos jaunių kanupolo čempionatas. Pagaliau iškovojome pirmąją vietą. Mūsų jaunimas kovėsi kaip liūtai. Prieš Trakus laimėjom 12:0, prieš jungtinę Srauto+ASRC komandą 12:8, prieš Kauno „Regesą“ 15:5. Pirmenybių metu buvo įmesti 87 įvarčiai ir užfiksuoti...tik 9 rezultatyvūs perdavimai. Pavyko nufilmuoti mūsų komandos rungtynių su Alytaus rinktine pirmąjį kėlinį. Daugiau filmuoti buvo uždrausta. Peržiūrėjus šių rungtynių pirmo kėlinio vaizdo įrašą matyti, kad vien mūsų komandai nebuvo įskaityti net 4 rezultatyvūs perdavimai. Nuostatuose buvo reikalaujama kiekvienai komandai registruoti po du teisėjus. Mūsų komandos vienai teisėjai nebuvo leista dirbti sekretoriate. Buvo užfiksuota ir daugiau organizatorių pažeidimų. Pažeidžiant varžybų nuostatus buvo leista sudarinėti klubų rinktines. Nors teisėjų netrūko, Alytaus komandos rungtynėms teisėjavo Alytaus žaidžiančių klubų teisėjai. Reikia pasidžiaugti geru Povilo, Šarūno ir Sauliaus iš Kauno teisėjavimu. Geriausiu turnyro žaidėju pripažintas mūsų komandos žaidėjas Arnoldas Barzdžius. Jis į priešininkų vartus įmetė net 15 įvarčių.

     Labiausiai nerimavome prieš susitikimą su Alytaus rinktine. Rinktinė buvo sudaryta iš praeityje garsių Srauto ir ASRC komandų. Pirmas kėlinys prasidėjo dviems Simanto rezultatyviais metimais. Džiaugtis buvo dar anksti. Ketvirtąją pirmojo kėlinio minutę dar du įvarčius pelnė Jonas. Nemiegojo ir Arnoldas. Išplaukęs vienas prieš vartininką jis pelnė penktąjį įvartį. Lengviau atsikvėpėme. Rezultatui tapus 5:2 leidom žaisti antrąjam sąstatui. Jaunimas ne tik išlaikė persvarą, bet ją dar ir padidino iki keturių taškų. Rungtynes laimėjome rezultatu 12:8.

     Atsakingai ruošėmės ir rungtynėms su Trakais. Atidžiai stebėjome jų žaidimą tiek su Alytum, tiek su Kauno „Regesa“. Prieš abi šias komandas Trakai laimėjo. Įvertinom Trakų stipriąsias ir silpnąsias vietas. Pirmąjame kėlinyje nerizikavome, žaidėme atsakingai, todėl jis nebuvo rezultatyvus. Po Simanto ir Arnoldo įvarčių pirmąjį kėlinį laimėjome rezultatu 2:0. Įvarčių kruša prasidėjo antrąjame kėlinyje. Pelnėme net dešimt „sausų“ įvarčių. Jau vienuoliktą antrojo kėlinio sekundę Simantas pelnė gražų įvartį. Jis šiose rungtynėse į Trakų vartus įmetė penkis įvarčius. Arnoldas įmetė tris, Šarūnas- du, Paulius ir Matas- po vieną įvartį. Gražiausiu turnyro įvarčiu pripažinome Mato įvartį, kai po „Eskimoso“ su kamuoliu Matas nepasimetė ir švystelėjo kamuolį į priešininkų vartus.

 Pergalę atšventėme Alytaus picerijoje.

Varžybų lentelė.  Protokolai (zip)   Geriausi žaidėjai   Akimirkos kanupolo fotoalbume.

 

 

 

2013.03.08-09

Vilniaus atviro kanupolo čempionato rezultatai

 

Rezultatų lentelės (Score tables)      Protokolai (Protocols)     Naudingiausi žaidėjai (Best players)

Varžybų akimirkos Kanupolo fotoalbume (photoalbum)

Varžybų video Youtube kanale

 

     Aštuntas Vilniaus miesto čempionatas pasibaigė. Čempionate dalyvavo dešimt suaugusiųjų komandų iš keturių šalių. Tai pats didžiausias kanupolo turnyras per visą istoriją ne tik Lietuvoje, bet ir Pabaltijyje. Tikslas buvo pasiektas. Kvietėme komandas dar iš dviejų šalių, bet dėl finansinių problemų komandos atvykti negalėjo. Kvietėme visas Lietuvos ir vidutinio lygio aplinkinių valstybių komandas. Norėjosi, kad žaidimai būtų apylygūs, kad įdomu būtų ir žaidėjams ir žiūrovams. Taip ir įvyko. Didžiausias skirtumas buvo 11:0. Turnyro geriausiu žaidėju pripažintas Martynas Masys iš Regesos komandos. Turnyrą laimėjo Kaniov komanda iš Lenkijos.

 Mūsų renginį anonsavo http://www.bki.lt/ , http://www.vilnius.lt , http://www.sportas.info, http://www.dainavosgidas.lt

 Po renginio apie mus rašė http://www.diena.lt , http://sportin.lt , http://www.sportas.lt

    Dėkojame Aurimui, Arnui, Olegui, Egidijui, Valdui, Viktorui, Tomui, Mindaugui ir visiems kitiems prisidėjusiems organizuojant šį nuostabų renginį. Turnyre išbandėme naują programinę įrangą. Pasiteisino. Visi susitikimai buvo filmuojami. Susitikimų filmavimas privertė teisėjus daug atsakingiau žiūrėti į jiems pavestas užduotis. Įrašus galima pasižiūrėti skyrelyje varžybų video. Geriausios komandos ir žaidėjai buvo apdovanoti kanupolo irklais ir Arimex dovanomis. Ačiū rėmėjams.

     Kovo 16-17 dienomis Alytuje turėjo būti vykdomas kanupolo Lietuvos taurės I etapas. Dviems mūsų ir vienai Regesos klubų komandoms nebuvo leista dalyvauti. Kanupolo sporto funkcionieriai toliau tęsia savo negražius žaidimus. Kiek tai tęsis?

 

 

2013.03.08-09

     Kovo 8-9 dienomis Vilniuje Lazdynų baseine vyks Vilniaus miesto atviras kanupolo čempionatas. Visus kviečiame dalyvauti. Čempionate ketina dalyvauti komandos iš Ukrainos, Lenkijos, Rusijos ir Lietuvos. Išankstines paraiškas adresu vilniaus.regata@gmail.com teikite iki vasario 22 d.

 Nuostatai čia.    Paraiška čia.

 

 

2013.01.13

     Kanupolo turnyras Sausio 13-ąjai, Laisvės gynėjų dienai atminti pasibaigė. Tai jau antrasis naktinis turnyras šiai dienai atminti. Turnyre dalyvavo 58 sportininkai iš aštuonių komandų. Įvyko 12 rungtynių. Komandos buvo suskirstytos į dvi grupes. Abiejose grupėse iškovojome antrąsias vietas. Pirmąją vietą lyderių grupėje užėmė Regesos komanda. Mėgėjų grupėje pirmoji buvo ASRC komanda. Nugalėtojai ir prizininkai apdovanoti medaliais ir diplomais, o geriausi žaidėjai ir vartininkai- taurėmis. Mėgėjų grupėje buvo įmušti 62, o lyderių grupėje net 102 įvarčiai. Didžiausią skirtumą išvydome rungtynėse, kuriose žaidė SRC-"Srautas" ir Trakai. Rezultatu 30-1 laimėjo alytiškiai. Ir kitos rungtynės pasižymėjo rezultatyvumu. Mažiausiai 7 įvarčiai buvo įmušti, kai žaidė Regesos ir Trakų mėgėjų komandos. Naujovė. Turnyras buvo filmuojamas. Didžiąją daugumą rungtynių netrukus galėsite pamatyti čia. Turnyras vyko, kaip reta, korektiškai. Buvo parodytos tik keturios žalios ir tik viena geltona kortelė. Teisėjams priekaištų neturėjo nei žaidėjai, nei organizatoriai. Ačiū Jums už kompetetingą, nuoširdų ir objektyvų teisėjavimą.

     Sekantis kanupolo turnyras Vilniuje vyks kovo 8-10 dienomis. Kviečiame dalyvauti.

 

Turnyro lentelės Lyderių Mėgėjų    Rezultatyviausi žaidėjai     Rungtynių protokolai

Varžybų video Youtube

 

 

 

2012 11 17

     Vilniaus kanupolo čempionatas pasibaigė. Čempionate dalyvavo trys komandos iš Vilniaus ir dvi iš Kauno. Lyderių grupėje laimėjo Kauno Regesos sportininkai įveikę Vilniaus Sėkmę rezultatu 8:2. Kitoje grupėje pirmieji buvo jaunieji Vilniaus Regatos kanupolininkai. Nuotraukos čia. Rezultatai čia. Tai jau ketvirtos šiais metais mūsų klubo suorganizuotos kanupolo varžybos. 2013 m. sausio mėnesį surengsime kanupolo turnyrą sausio 13- ąjai paminėti. Žiemos sezoną baigsime kovo 8-9 dienomis, surengdami tarptautinį turnyrą.

 

 

 

 

 

 

2012 11 17

Kvietimas

       Kviečiame visus į atvirą Vilniaus miesto kanupolo čempionatą. Čempionatas vyks 2012 m. lapkričio mėn. 17 d. Vilniaus Lazdynų baseine. Paraiškų teikimas iki 2012-11-14 d. 17 val. Burtų traukimas varžybų dieną 14.00 val. Pirmo mačo pradžia 15.00 val. Daugiau informacijos nuostatuose. Paraišką (.doc) rasite čia.

 

 

 

 

2012 07 21

     Dalyvavome Trakų ežerų taurės 2012 kanupolo turnyre. Turnyre varžybų dalyviai buvo suskirstyti į dvi amžiaus grupes. Pirmoji- 1996 metų gimimo sportininkai ir jaunesni. Antroji- 1995 m. gimimo sportininkai ir vyresni. Mūsų komanda dalyvavo jaunesniųjų grupėje. Mūsų vaikų komanda dar visai jauna. Jauniausiam dalyviui vos 9 metai. Didžiajai daliai mūsų komandos sportininkų tai buvo pirmosios varžybos. Žaidėme tris mačus. Pirmuosius du mačus pralaimėjome triuškinančiai. Aštri kova užvirė trečiame mače dėl trečiosios vietos. Pakeitę gynybos sistemą pralaimėjome vos vieno taško skirtumu. Užėmėme paskutinę- ketvirtąją vietą. Geriausiai iš mūsų komandos žaidė komandos kapitonas Paulius. Nustebino organizatoriai. Paraišką pateikėme dalyvauti Trakų ežerų taurės 2012 kanupolo turnyre. Gavę rezultatų protokolą sužinojome, kad dalyvavome Lietuvos jaunučių kanupolo pirmenybėse.

    Vyresniųjų grupėje dalyvavo taip pat keturios komandos: Regesa, Warszawa, Srautas ir ASRC. Šį turnyrą, kaip ir visus šiais metais vykusius kanupolo turnyrus laimėjo Regesos komanda iš Kauno, treniruojama trenerio Egidijaus Radavičiaus. Kas užėmė antąją vietą lieka neaišku. Turnyro metu ir tvarkarašryje buvo pažymėta, kad komanda žaidė ASRC pavadinimu. Rezultatuose įvardinta, kad tai ASRC-Srautas I komanda. Šioje komandoje žaidė net keturi Lietuvos kanupolo rinktinės nariai. Rinktinės, kuri jau antrus metus nesurengė nei vienos treniruotės ir nedalyvavo nei viename tarptautiniame turnyre. Pažymėtina, kad pirmąją vietą užėmusioje Regesos komandoje nėra nei vieno Lietuvos kanupolo rinktinės nario. Turnyrų metu keisti komandų pavadinimus kanupolo funkcionieriams jau tapo norma. Pernai Lietuvos kanupolo čempionate savavališkai, be mūsų komandos žinios buvo pakeistas ir mūsų komandos pavadinimas. Jei taip, tai vieną kartą atsibudę sužinosime, kad gyvename nebe Lietuvoje, o kokioje nors Dramblio proto respublikoje.

 Rezultatai:    Jaunių    Suaugusiųjų.          Nuotraukos kanupolo fotoalbume.

 

 

 

 

2012 03 31

    Pravedėme Vilniaus miesto kaupolo taurės II etapą. Turnyre dalyvavo 8 komandos iš Vilniaus, Kauno, Trakų ir Alytaus. Komandos buvo padalintos į naujokų ir lyderių grupes.

     Naujokų grupėje pirmąją vietą iškovojo ASRC komanda. Mūsų komanda liko antra. Šioje grupėje naudingiausia žaidėja, įmušusi 8 įvarčius ir atlikusi 1 rezultatyvų perdavimą, pripažinta Erika Baranauskaitė. Geriausiu vartininku pripažintas Lukas Jonušis.

     Lyderių grupėje pirmąją vietą iškovojo irgi ASRC komanda. Mūsų komanda vieno įvarčio skirtumu pralaimėjusi ir ASRC komandai ir Regesos komandai liko trečia. Naudingiausiu žaidėju pripažintas Andrius Kmieliauskas pelnęs 8 įvarčius ir atlikęs 7 rezultatyvius perdavimus. Mūsų komandos žaidėjas Arnoldas Barzdžius įmušęs 9 įvarčius ir atlikęs 4 rezultatyvius perdavimus liko antras. Geriausias vartininkas taip pat iš Regesos komandos.

     Turnyre dalyvavo 56 sportininkai. Buvo įmušti 138 įvarčiai. Dėkojame pagalbininkams Egidijui, Valdui, Eglei ir Kostui, kurie padėjo orga-nizuoti turnyrą. Šiuo turnyru baigėme žiemos sezoną. Sekantis turnyras- Kauno miesto kanupolo čempionatas, kuris vyks Kaune gegužės 26 d.

Turnyrinės lentelės: lyderiai  naujokai    Varžybų protokolai(zip)    Naudingiausi žaidėjai:  lyderiai  naujokai

Nuotraukoje Sėkmės komandos žaidėjai iš kairės Justas, Augustas, Simantas, Edvardas, Arnoldas, Vytautas, Eimantas ir Šarūnas.

 

2012 02 19

     Sekmadienį (02-19) dalyvavome atvirose Alytaus miesto jaunimo U-23 kanupolo pirmenybėse. Paprastai pasaulyje kanupolo varžybos pagal amžiaus grupes yra skirstomas į vaikų, jaunučių, jaunių, U- 21 (iki 21 metų) ir suaugusių varžybas. Interneto platybėse nepavyko rasti nei vieno pasaulyje vykdomo U-23 kanupolo turnyro. Tik mongolai kažką panašaus bandė surengti. Žinant organizatorių norą nuostatus derinti prie savo komandos, tikėtina, kad tokia amžiaus grupė buvo sukurpta norint leisti dalyvauti Vyteniui ir neleisti Justinui. Nenustebtume, jei kitais metais atsirastų U-24 grupė, o dar po metų U-25.

     Sužaidėme keturis mačus. Du laimėjome, vieną sužaidėme lygiosiomis ir vieną pralaimėjome. Nustebino teisėjų kompetencija. Savo problemas spręsdami teisėjai pražangų korteles dalijo žaidėjams, treneriams, net ir žiūrovams sėdintiems tribūnose. Viena kortelė buvo skirta net tuo metu nežaidžiančiai komandai. Iš viso buvo padalinta net 13 kortelių, iš kurių net keturios geltonos.

     Sunkiausias buvo pirmasis mačas su Regesos komanda. Abi komandos mėgsta greitą kombinacinį žaidimą. Nors ankstesnį turnyrą laimėjo mūsų komanda, šįkart teko nusileisti. Iki mačo pabaigos likus 2 sekundėms įvartį į mūsų komandos vartus įmušė Andrius. Pralaimėjome rezultatu 1:2. Antrąjį mačą žaidėme su Srauto komandą. Žaidimą lyg po lengvo pasivaikščiojimo laimėjome rezultatu 9:2. Rezultatyviausi šiame mače buvo Vytautas ir Augustas, kurie pelnė po 3 įvarčius. Trečiąjį mačą žaidėme su Trakų komandą. Trakų komandos nei taktikoje, nei strategijoje nieko naujo. Laimėjome rezultatu 16:2. Rezultatyviausias šiame mače buvo Simantas Jis pelnė 6 įvarčius. Paskutinį mačą žaidėme su ASRC komanda. Tai buvo rungtynės dėl 2-3 vietų. Nors ASRC komandoje žaidė net 3 Lietuvos kanupolo rinktinės nariai mums tai įspūdžio nepadarė. ASRC komanda- 2011 metų Lietuvos kanupolo čempionai. Pirmajame kėlinyje ASRC bandė mums primesti lėtą žaidimą. Pirmąjį kėlinį pralaimėjome rezultatu 1:2. Pakeitę taktiką antrąjį kėlinį laimėjome rezultatu 4:3. Mačo rezultatas 6:6. Susumavus įmuštus- praleistus įvarčius aplenkėme ASRC komandą ir turnyre užėmėme antrąją vietą. Pirmąją vietą iškovojo Regesos sportininkai iš Kauno.

     Geriausiu turnyro žaidėju pripažintas mūsų komandos žaidėjas Simantas. Antrasis liko irgi mūsų komandos žaidėjas Augustas.

     Visus rezultatus galima parsisiųsti iš čia. Atnaujinta reitingų lentelė čia.

 

2012 02 18

     Šeštadienį (03-18) dalyvavome atvirame Alytaus vaikų gimusių 1998 m. ir jaunesnių kanupolo turnyre. Turnyras prasidėjo nuo mandatinės komisijos. Tai buvo griežčiau, nei pasaulio čempionate. Patikrinimui į komisiją po vieną su asmens dokumentais buvo kviečiami mūsų komandos sportininkai. Įsitikinus, kad nėra vyresnių, nei 1998 m. gimimo, jiems buvo leista startuoti. Kaip pamatėme vėliau, tokie griežti standartai buvo taikomi tik mūsų komandai. Kitose komandose, pažeidžiant nuostatus, startavo ir vyresni sportininkai. Tai kam tada rašomi nuostatai, jei jų nesilaikoma. Tikėtina, kad kitą kartą rengiant vaikų varžybas ir nuostatuose bus leidimas dalyvauti jaunučiams, ar net jauniams...

     Turnyre dalyvavo trys komandos. Pirmas mačas su ASRC komanda buvo sunkus. Problemos gynyboje, netikslios atakos leido kaskart priešininkams didinti skirtumą. Trūko susikaupimo. Pirmąjį mačą pralaimėjome 1:7. Vienintelį įvartį šeštąją antrojo kėlinio minutę imušė Paulius. Antrasis mačas su Trakų komanda buvo daug kovingesnis. Keletą kartų išlyginę rezultatą pralaimėjome rezultatu 2:3. Mūsų jaunai komandai tai buvo pirmas krikštas. Namo grįžome pralaimėję, bet nenugalėti. Rezultatai čia.

 

 

 

2012 02 04

     Vilniaus miesto kanupolo taurės I etapas pasibaigė. Dalyvavo penkios komandos. Po ilgos pertraukos pasirodė Vilniaus Sharks komanda. Turnyras pasižymėjo tolerantiškumu. Teisėjai žaidėjams parodė tik dvi žalias korteles. Pasikeitė ir žaidimo stilius. Ilgai rezgiamos atakos. Kaip niekad, daug rezultatyvių perdavimų. Atlikti net 56 rezultatyvūs perdavimai. Įvarčių irgi netrūko. Jų į priešininkų vartus įmušta net 83. Pirmą kartą buvo išaiškinti ir geriausi vartininkai. Lyderių grupėje juo tapo Justas Butrimavičius, o naujokų grupėje Paulius Minialga. Po atkaklios kovos lyderių grupėje pirmąją vietą iškovojo Sėkmės komanda. Naujokų grupėje irgi netrūko intrigos. Paskutiniam mačui pasibaigus lygiosiomis 6:6, suskaičiavus praleistus ir įmuštus įvarčius pirmąją vietą iškovojo Regesos jaunieji kanupolininkai. Geriausių turnyro žaidėjų lentelę žiūrėti čia. Po dviejų Lietuvoje vykusių turnyrų, Lietuvos kanupolo reitingų lentelę rasite čia. Nuotraukos iš turnyro kanupolo fotogalerijoje.

     Antrasis Vilniaus kanupolo taurės etapas vyks Vilniuje kovo 31 d. Kviečiame dalyvauti.

 

 

 

 

2012 02 04

     Dėmesio!!! 2012-02-04 d. Lazdynų laisvalaikio centro baseine, Erfurto g. 13, Vilniuje vyks 2012 M. VILNIAUS M. KANUPOLO TAURĖS I - OJO etapo varžybos. Kviečiami visus aktyviai dalyvauti.  Atstovų susirinkimas ir burtų traukimas 14.00 val. pirmo aukšto fojė. Pirmo mačo startas 15.00 val.

     Komandos skirstomos į dvi grupes: „Lyderių grupė“ - šešios komandos, turėjusios teisę dalyvauti 2011 m. Lietuvos kanupolo čempionate. „Naujokų grupė“ - kitos komandos. Išankstinės paraiškos dalyvauti varžybose pateikiamos el. paštu: vilniaus.regata@gmail.com  iki 2012.01.30 d. 17.00 val. Išankstinėse paraiškose turi būti nurodytas komandos pavadinimas, žaidėjų skaičius, kurioje grupėje registruojama komanda, komandos vadovo vardas, pavardė ir kontaktiniai duomenys. Vardinės paraiškos pateikiamos turnyro dieną Erfurto g. 13, Vilniuje 1 aukšto fojė nuo 14.00 val.

 Vardinių paraiškų forma.     Varžybų nuostatai.    Kanupolo taisyklės: lietuviškai   angliškai

 

 

2012 01 13

            Sausio 13 d. surengėme naktinį kanupolo turnyrą Laisvės gynėjų dienai paminėti. Turnyre dalyvavo keturios komandos. Pirmas mačas prasidėjo 22.00 val. Turnyras baigėsi 02.30 val. Pirmą kartą kanupolo istorijoje įvedėme 60 sekundžių atakos kontrolės sistemą. Naujovė pasiteisino. Atakos tapo dinamiškesnės. Žaidimas ženkliai pagreitėjo, tapo patrauklesnis žiūrovams. Turnyrą aprašė dienraštis „Lietuvos rytas“. Straipsnį rasite čia.   

            Turnyre buvo įmušti 62 įvarčiai. Po atkaklios kovos pirmąją vietą rezultatu 2:1 iškovojo Regesos sportininkai iš Kauno. Antroji liko Sėkmės komanda. Pirmą kartą nugalėtojai buvo apdovanoti tikru auksu dengtais medaliais, diplomais ir atminimo dovanomis. Į turnyrą nuoširdžiai buvo kviesti visi kanupolą kultivuojantys klubai, bet gaila, kad kai kurie nesurado savyje jėgų atvykti į turnyrą. O labiausiai nukentėjo sportininkai, kurie norėjo, bet negalėjo dalyvauti turnyre.

Dėkojame turnyro organizatoriams vyriausiam sekretoriui Egidijui, Olegui, Aurimui, Broniui, Valdui, Marinai ir Povilui, kurie aukodami savo brangų laiką padėjo surengti šią šventę. Nuotraukos iš turnyro kanupolo fotogalerijoje. Turnyre dalyvavusių žaidėjų sąrašas ir rezultatyvumas čia.

            Sekantis turnyras Vilniuje, Lazdynų baseine vasario 4 d. 15 val. Kviečiame visus dalyvauti.

Kanupolo taisyklės: lietuviškai   angliškai

 

 

2012 01 13

     Artėja sausio 13-oji. Prisimindami tų dienų įvykius, kai naktį budėjome prie laužų gindami savo Tėvynę organizuojame naktinį kanupolo turnyrą sausio 13-ąjai, Laisvės gynėjų dienai paminėti. Nuoširdžiai kviečiame Jus dalyvauti. Turnyras nemokamas. Daugiau informacijos nuostatuse. Registruokitės iki 2011-01-10 d. 17.00 val. pateikdami išankstines paraiškas. Daugiau informacijos nuostatuose. Pridedame paraiškos formą, kurią reikia pateikti turnyro dieną.

Turnyro nuostatai        Paraiškos forma

 

 

                                Saulius

 

Kviečiame į baidarių ir kanojų slalomo ir kanupolo treniruotes

          Į treniruotes kviečiami 1993-2002 metų gimimo vaikinai ir merginos. Treniruočių metu išmoksite valdyti baidarę ar kanoją. Sužinosite daug kanupolo (žaidimas su kamuoliu irkluojant baidarę) žaidimo paslapčių. Treniruotės vyksta Lazdynų baseine, Vilniuje, penktadieniais ir šeštadieniais. Pradžia 21:15 .

 

Papildoma informacija mob. tel. 868600298 Saulius Mažeikis  vilniaus.regata@gmail.com

 

 

 

 

2011 12 10

      Dalyvavome Lietuvos kanupolo čempionate. Užėmėme trečiąją vietą. Pakartojome pernai metų rezultatą. Didžiausią pažangą padarė Srauto komanda, iš šeštos vietos pakilusi į pirmąją. Blogiausiai pasirodė Trakų komanda iš antros vietos nukritusi į paskutinę- penktąją vietą. Bemaž dvigubai sumažėjo komandų skaičius. Iš devynių komandų beliko penkios. Čempionate nepasirodė pernai dalyvavusios Vilniaus SHARKS, Alytaus jaunimo rinktinė, Kauno „Regesa- II“ ir Trakų „A. Vietos SK- II“ komandos. Tai greičiausiai naujo vadovavimo ir naujos politikos pasekmė. Kanupolas Lietuvoje strimgalviais ritasi žemyn.

 

 

 

2011 07 23

 

Sporto funkcionieriams sportininkai nebereikalingi

 

     Pagal patvirtintą kalendorių liepos 23 d. vyko Lietuvos jaunučių kanupolo pirmenybės. Kanupolas Lietuvoje sparčiai vystosi. Šiuo metu Lietuvoje jaunučiai treniruojasi šešiuose klubuose. Trys klubai užsiima ne tik kanupolu, bet ir slalomu. Latviams pakoregavus savo varžybų kalendorių slalomo ir kanupolo varžybos sutapo. Nors ir buvo labai prašoma kanupolo varžybas atidėti bent savaitei, sporto funkcionieriai negirdėjo.

     Naujieji sporto funkcionieriai į Komitetą išrinkti tik prieš du mėnesius, o vaisiai jau matosi. Varžybose negalėjo dalyvauti trys stipriausi Lietuvos klubai: „Regesa“- pernai užėmusi pirmąją vietą, „Regata“, pernai užėmusi antrąją vietą ir „Srautas“, pernai užėmęs ketvirtąją vietą. Nors federacija deklaruoja, kad, "jei nors vienas žmogus nori dalyvauti LT čempionate reikia sudaryti jam sąlygas", sporto funkcionieriai pasielgė priešingai. Kas gali paneigti, kad to ir buvo siekiama. Visi likusieji klubai užsikabino medalius, visi patenkinti. Nedarykime taip. Mūsų nėra tiek daug. Stenkimės visiems sudaryti sąlygas treniruotis ir varžytis, o ne trukdyti. Vaikai viską supranta. Jie labiausia nemėgsta apgaulės. Gali atsitikti taip, kad į kitas varžybas susirinks tik vieni funkcionieriai.

     Maža to. Tie patys funkcionieriai per tą laiką sugebėjo pakeisti ir varžybų nuostatus. Iš vyriausiojo sekretoriaus pareigų buvo pašalintas Tadas Gailiūnas. Nuostatai buvo pakeisti liepos 13 d., likus iki varžybų kelioms dienoms, kai trijų komandų treneriai buvo išvykę į Europos jaunių čempionatą Bosnijoje ir Hercogovinoje. Tegul tai būna gera pamoka tiems klubams, kurie paskatinti „gerų dėdžių“ balsavo už tokių funkcionietių išrinkimą į Komitetą.

 

 

 

2011 07 02

         Dalyvavome kanupolo turnyre Trakų ežerų taurei laimėti. Sudarėme jungtinę Vilniaus Sharks ir Regatos komandą. Užėmėme trečiąją vietą. Taurę iškovojo Kauno „Regesos“ komanda vadovaujama E. Radavičiaus. Antrieji liko Alytaus „Srauto“ komandos atstovai vadovaujami G. Rasymo.

Varžybų rezultatai: Lentelės   Protokolai   Geriausi žaidėjai

 

 

 

 

2011 03 12-13

 

          2011 metų kovo 12-13 dienomis vyko Alytaus miesto atviras kanupolo čempionatas ir Alytaus kanupolo vaikų pirmenybės. Iš viso dalyvavo 12 komandų. Į turnyrą atvyko trys komandos iš Lenkijos. Pirmą kartą dalyvavo nauja kanupolo komanda iš Daugų. Turnyre dalyvavo ir mūsų Sėkmės komanda. Suaugusiųjų grupėje iš 8 komandų užėmėme 6 vietą. Vertinant tai, kad mūsų komanda buvo jauniausia, rezultatais esame patenkinti. Aplenkėme tokias galingas komandas, kaip Vilniaus SHARKS ir Alytaus ASRC. Garbingai sužaidėme ir su Alytaus Srauto, turnyre užėmusia 2 vietą, komanda pralaimėję jai 3-5. Turnyrą laimėjo svečiai iš Lenkijos.

 

            Varžybų protokolai:   vaikų  suaugusiųjų

 

         Visus kviečiame 2011-03-26 į Vilniaus miesto kanupolo čempionatą, kuris vyks Lazdynų baseine. Pradžia 14.00 val.

  

   Daugiau foto Kanupolo skiltyje

 

 

2011 01 30

             2011 metų Vilniaus miesto kanupolo varžybų NUOSTATAI

                                               Paraiška

 

  Jau patalpintas 2011 metų varžybų ir renginių kalendorius. Žr. Kalendorius

 

     Lietuvos respublikinių baidarių ir kanojų slalomo, bei kanupolo varžybų nuostatai

 

2011 metų kovo 12-13 dienomis vyko Alytaus miesto atviras kanupolo čempionatas ir Alytaus kanupolo vaikų pirmenybės. Iš viso dalyvavo 12 komandų. Į turnyrą atvyko trys komandos iš Lenkijos. Pirmą kartą dalyvavo nauja kanupolo komanda iš Daugų. Turnyre dalyvavo ir mūsų Sėkmės komanda. Suaugusiųjų grupėje iš 8 komandų užėmėme 6 vietą. Vertinant tai, kad mūsų komanda buvo jauniausia, rezultatais esame patenkinti. Aplenkėme tokias galingas komandas, kaip Vilniaus SHARKS ir Alytaus ASRC. Garbingai sužaidėme ir su Alytaus Srauto, turnyre užėmusia 2 vietą, komanda pralaimėję jai 3-5. Turnyrą laimėjo svečiai iš Lenkijos.

 

            Varžybų protokolai:   vaikų  suaugusiųjų

 

Visus kviečiame 2011-03-26 į Vilniaus miesto kanupolo čempionatą, kuris vyks Lazdynų baseine.

Pradžia 14.00 val.

 

 

 

 

 

 

2010 metų Lietuvos kanupolo čempionatas: Varžybų lentelė  Rezultatai  Protokolai

 2010 metų varžybų kalendorius

 

2009 gegužė

           Sveiki. Pavasarį palydėjome dalyvaudami Lietuvos jaunių kanupolo čempionate. Laimi tie, kurie treniruojasi. Šį kartą mes treti. Sveikiname Kęstutį ir visą alytiškių komandą iškovojusią pirmąją vietą. Nuotraukos pirmame plane Šarūnas.

 

                                                                                                                                                                                                       Saulius

 

 

 

2009 vasaris

        Dalyvavome Alytuje vaikų kanupolo turnyre. Pergalė! Tas saldus žodis. Taip ilgai siekta, tiek treniruotasi. Kanupolas atgimsta. Prieš kelis metus niekas negalėjo net svajoti, kad Lietuvoje atsiras keturios stiprios vaikų kanupolo komandos.

            Visi treniravomės ir vis knibždėjo mintis- kurie dabar stipriausi. Važiuojant į Alytų vieni kitus drąsinom- jei nelaimėsim, tai gal bent prizininkais tapsime.

            Sunkiausios buvo pirmosios varžybos su šeimininkais, visi susikaustę, nedrąsūs. Kai rezultatas jau buvo 2:0 mūsų naudai, lengviau atsikvėpėme, atpalaidavome, pradėjome žaisti savo žaidimą. Mūsų stiprybė- komandinis žaidimas, tikslūs perdavimai, visi taiklūs metikai. Pirmas varžybas laimėjome 4:2. Sekančios varžybos su kauniečiais. Kauniečių prisibijojome po pernykščio skaudaus pralaimėjimo Trakuose. Šį kartą buvo atvirkščiai, laimėjome rezultatu 9:4. Visi švyti, džiaugiasi. Nors priekyje dar vienos varžybos su Trakais, jau džiaugiamės, iki pergalės vienas žingsnis. Žaidžiant su Trakų komanda nebuvo lengvas pasiplaukiojimas, kaip galima būtu spręsti iš rezultato 9:1. Trakų komanda, nors ir jauniausia, stipriai pasipriešino kauniečiams pralaimėdama vos vieno taško skirtumu 3:4- auga kietas riešutėlis.

            Pabaigoje auksiniai medaliai, vaikiškas šampanas ir su šypsenom kelionė namo. Iki kitų startų. Susitiksime gegužę Kaune, treniruokitės.

                                                                                                                                                                 Saulius  

                                                                                                                                     

 

  

 

    Alytaus vaikų kanupolo turnyras 2009.02.08    Varžybų protokolai (parsisiųsti zip formatu)   

 

 

 


 

2008.07.31

    Sveiki. Sudalyvavome vaikų kanupolo stovykloje ir antrajame vaikų kanupolo turnyre. Turnyre užėmėme antrąją vietą. Nuotraukoje šypsomės, bet širdy truputį liūdime. Norėjome geriau. Ir taurės už pirmąją vietą tokios gražios buvo... Antra vieta irgi gerai. Dėl pirmos vietos su kauniečiais kovėmės kaip liūtai. Antras kėlinys pasibaigė lygiosiomis 8:8. Tokio rezultatyvumo gali pavydėti bet kokia meistrų komanda. Pratesime sėkmė nuo mūsų nusisuko, įvartį pirmieji pelnė kauniečiai. Rezultatyviausias turnyro žaidėjas Edvinas iš Kauno įmetė 7 įvarčius. Simantas- 6. Ir čia antrieji.
     Rezultatus ir nuotraukas iš turnyro galima pamatyti kanupolo skyrelyje.
   Dabar važiuojame į Latviją, kur dalyvausime Latvijos jaunių baidarių ir kanojų slalomo čempionate. Tikimės grįžti su medaliais.
    Visi klubo nariai jau intensyviai pradėjo ruoštis aštuntajai Vilniaus Regatai. Visus klubo narius ir svečius kviečiu dalyvauti. Tradicinė Vilniaus Regata šiais metais vyks rugsėjo 7 d. Startas 12 val. Valakampiuose, finišas Žvėryne. Registracija nuo 10 iki 11 val.

   p. s. Nepamirškite Olimpiados. Baidarių ir kanojų slalomas bus rodomas per LRT rugpjūčio 11 d.- atrankinės, rugpjūčio 12 d.- finalai.

 Saulius Mažeikis

 

 

                                 Antrasis vaikų kanupolo turnyras, 2008
 
                                                           2008-07-31

                                            Įvarčiai       Protokolai
                                                               
 (1  2  3 )


Varžybų akimirkos 

 

Lietuvos 5-tasis jaunių kanupolo čempionatas, 2008
 2008 –
05-25

           Lentelė       Įvarčiai       Protokolai
                                                (
1  2  3  4  5  6 )

    Varžybų akimirkos