Vilniaus sporto ir turizmo klubas "Regata" 


  
Naujametinių plaukimų akimirkos <<Fotogalerijoje>>

 

 

2020-01-01

Su Naujaisiais. Jau 21-ą kartą Naujuosius metus sutikome plaukdami Vilnele. Susirinko kelios dešimtys irkluotojų. Nei sniego, nei ledo, nei šalčio. Atrodo, kad jau pavasaris prasidėjo. Be galo žemas vanduo neleido pasidžiaugti visais sraunios Vilnelės teikiamais malonumais. Bene pirmą kartą nebuvo nei vieno virtimo. Net ir žuvitakyje. Plaukimą pabaigėme tradiciškai Užupio restorane. Gerų Jums plaukimų 2020 metais.

     Patvirtinti kandidatai į 2020 m. slalomo sporto Lietuvos rinktines atskirose laivų klasėse ir amžiaus grupėse. Į kandidatų sąrašą pateko net devyni vilniečiai. Išsikovojome net 25 vietas iš 38 galimų. Simantas Mažeikis- K-I klasėje suaugusių amžiaus grupėje. Bartė Žiliukaitė- K-I ir C-I klasėse suaugusių, U-23 ir U-18 amžiaus grupėse. Arnoldas Gotto- K-I klasėje U-23 amžiaus grupėje ir C-I klasėje suaugusių ir U-23 amžiaus grupėse. Veronika Šalaševičiūtė-Turbinova- K-I klasėje suaugusiųjų, U-23 ir U-18 amžiaus grupėse. Aurimas Kuodis- K-I ir C-I klasėse U-23 ir U-18 amžiaus grupėse. Gustas Malakauskas- K-I klasėje U-23 ir U-18 amžiaus grupėse. Rimantas Pumputis- K-I klasėje U-23 ir U-18 amžiaus grupėse ir C-I klasėje U-18 amžiaus grupėje. Rytis Šelepionokas- K-I klasėje U-18 amžiaus grupėje. Visvaldas Pumputis- K-I ir C-I klasėse U-14 amžiaus grupėje.

     Vasario pradžioje Elektrėnų baseine pradedame kanupolo varžybas. Užsiregistravo devynios komandos, kurios varžysis dvejuose divizijonuose.

 

 

 

 

2018-12-31

     Su Naujaisiais 2019 metais! Jubiliejinį dvidešimtą kartą senuosius palydėjome tradiciškai plaukdami Vilnele. Šį kartą mūsų virš dvidešimties baidarių ekipažų. Oro temperatūra -1. Iš dangaus krinta viena kita snaigė. Tiek, kiek reikia gražioms nuotraukoms. Vanduo aukštas. Užvartų nėta. Plaukti vienas malonumas. Gaila, kad po Belmonto užtvankos remonto vandens srautas žuvitakiu tapo mažesnis. Ir virtimas tik vienas. Augustas su tėčiu vis tik sugebėjo ties Markučiais išsiversti. Gerai, kad jau iki Užupio kavinės buvo nebetoli. Kavinėje paminėjome jubiliejinį plaukimą. Visiems plaukusiems buvo įteiktos dovanėlės. Tie kurie plaukė ir nespėjo dovanėlių atsiimti- skambinkite, įteiksime. Laukia naujas darbingas sezonas, daug kelionių ir varžybų. Sėkmės visiems 2019-taisiais, kiaulės metais. Nuotraukos Naujametinių plaukimų fotogalerijoje.

 

 

 

 

2017-12-31

     Su Naujaisiais 2018-aisiais metais. Tęsdami tradicijas Naujuosius sutikome plaukdami Vilnele. Tai jau 19- tasis Naujųjų metų sutikimas Vilnelėje. Oras -2, irkluotojų virš dvidešimties, kelios snaigės ir begalė vandens. Vykstant Belmonto užtvankos remontui, visas vanduo nukreiptas į žuvitakį. Žuvitakiu leistis ryžosi tik penkios baidarės. Neapsėjom be virtimų. Virto trys baidarės. Viena žuvitakyje, kitos aukščiau. Tradiciškai pusiaukelėje laužas, karšti užkandžiai ir gėrimai. Po finišo iškilminga vakarienė Užupio restorane. Plaukimo nuotraukos Naujametinių plaukimų fotogalerijoje.

     Lietuvos baidarių ir kanojų irklavimo fereracijos Slalomo komitetas patvirtino 2018 m. Lietuvos baidarių ir kanojų slalomo rinktinių kandidatų sąrašą. Iš vilniečių į rinktinę pateko net septyni sportininkai. Tai Simantas Mažeikis (K-I suaug. ir U-23), Matas Varslavėnas (K-I suaug., U-23 ir U-18), Ingvild Midttun (K-Im suaug., U-23 ir U-18), Bartė Žiliukaitė (C-Im suaug., U-23 ir U-18), Gustas Malakauskas (K-I U-23 ir U-18), Arnoldas Gotto (C-I U-23) ir Aurimas Kuodis (K-I U-18 ir C-I U-18). Sveikiname.

 

 

 

Su Naujaisiais 2017-ais metais.

      Tradicijos tęsiasi. Vėl Naujieji, vėl į baidares. Jau daug metų Naujuosius metus pasitinkame plaukdami Vilnele. Ir kiekvienais metais plaukimas vis kitoks. Jei pernai spigino 15 laipsnių šaltis, tai šiemet šalčio buvo vos keli laipsniai. Jai anksčiau visa plaukimo “vinis” buvo Belmonto užtvanka ir kaskados, tai šiemet nei patvankos, nei kaskadų neliko. Vanduo prasigriaužė po užtvanką ir baidares teko persinešti. Gal dėl to ir dalyvių sumažėjo iki keliolikos baidarių. Tikimės, kad sekančiais metais vėl viskas stosis į savo vietas.

 

 

 

 

Su Naujaisiais 2016-tais metais.

     Vėl Naujieji, vėl plaukimas. Jau ...iolika metų Naujuosius metus pasitinkame plaukdami Vilnele. Ir kiekvienais metais plaukimas vis kitoks. Šį kartą spigino 15 laipsnių šaltis. Vilnelė užšalinėjo beplaukiant. Jei viena baidarė dar praplaukdavo, tai už kelių minučių kitai baidarei tekdavo vaidinti ledlaužį. Vanduo nebuvo aukštas Virto tik viena baidarė. Ar sušalome? Ne. Kaip patarlė sako: nėra blogo oro, yra tik bloga apranga. Plaukimą baigėme Užupio restorane žiūrėdami gražiausius praėjusių metų plaukimų foto ir video. Nuotraukos Naujametinių plaukimų fotogalerijoje

 

 

Sveikiname visus su artėjančiais Naujaisiais 2016-aisiais metais.

     Kaip ir kiekvienais metais, visus klubo narius kviečiame į Naujametinį plaukimą Vilnele. Plaukimas nemokamas. Startuosime gruodžio 31 d. 12.00 val. prie Naujosios Vilnios užtvankos. Finišuosime prie Užupio restorano. Tarpinė stotelė - Belmonto krokliai. Bus laužas, karšti užkandžiai ir gėrimai. Po finišo 16.00 val. renkamės restorane. Dėl plaukimo, baidarių, gelbėjimosi liemenių ir restorano skambinkite Petrui tel. +370 68618878. Nepamirškite foto aparatų, karnavalinių drabužių (kaukių) ir geros nuotaikos.

     Prasideda 2016 metų sezonas. Patvirtintas klubo renginių kalendorius. Varžybų sezoną pradėsime sausio 9 d. penktuoju Vilniaus sporto ir turizmo klubo „Regata“ kanupolo turnyru sausio 13-ąjai, Laisvės gynėjų dienai atminti. Kviečiame dalyvauti.

Nuostatai   Paraiškos forma

 

 

2015.01.01

     Sveikiname su Naujaisiais 2015-aisiais metais. Toks jau gyvenimas, kai vieni Naujųjų metų sutikti keliauja į Indiją, kiti Naujųjų metų sutikti iš Indijos skrenda pas mus į Lietuvą. Mūsų klubas Naujuosius metus sutiko tradiciškai, plaukiant Vilnele. Šis plaukimas virto tarptautiniu, nes jame plaukė atstovas iš Indijos. Sukurtame filmuke jis sėdi priekyje. Plaukimas buvo nuostabus. Lauke keturi laipsniai šalčio. Visur balta, balta. Vilnelė vietomis visiškai užšalusi. Srovė labai stipri. Kelios dešimtys baidarių besigalinėdamos su klūtimis palengva iriasi finišo link. Virto beveik visi. Tik vienintelis Viktoras sugebėjo be virtimo pasiekti Užupį. Sunkiausia buvo Belmonte. Užšalusi užtvanka visą vandenį nukreipė į žuvitakį. O ten jau laukė tikras smagumėlis. Gelbėtojai iš upės ištraukė daug termosų, Senelio Šalčio kepurių, pirštinių ir kitų gerų daiktų. Pasigedusieji skambinkite Valdui. Mūsų plaukimą aprašė dienraštis Lietuvos rytas. Straipsnelį ir nuotraukas galima pažiūrėti čia.  Daugiau nuotraukų Naujametinių plaukimų fotogalerijoje.

     Šeštadienį perikeliame į šiltą Lazdynų baseiną, kur vyks kanupolo turnyras sausio 13-tąjai, Laisvės gynėjų dienai atminti. Toliau mūsų laukia daug renginių, su kurių kalendoriumi galima susipažinti čia.

 

 

Sveikiname visus su artėjančiais Naujaisiais 2015- aisiais metais.

     Visus klubo narius ir ne tik kviečiame į tradicinį Naujametinį plaukimą Vilnele. Plaukimas nemokamas. Taip, kaip ir anksčiau startuojame tradicinėje vietoje, prie Naujosios Vilnios užtvankos. Startas gruodžio 31 d. 12.00 val. Finišas prie Užupio restorano. Tarpinė stotelė- Belmonto krokliai. Bus laužas, karšti užkandžiai ir karšti gėrimai. Po finišo 16.00 val. renkamės restorane. Dėl plaukimo ir restorano registruokitės pas Valdą tel. +370 682 77638. Jei neturite savų baidarių, jas bus galima išsinuomoti starto vietoje, o finišavus priduoti nuomotojams. Dėl nuomos skambinkite irgi Valdui. Nepamirškite foto aparatų, karnavalinių drabužių ir geros nuotaikos.

 

 

2014 sausis

KVIETIMAS

      Sveikinu visus su artėjančiais Naujaisiais 2014-aisiais arklio metais. Kaip ir kiekvienais metais, visus klubo narius kviečiame į Naujametinį plaukimą Vilnele.

    Plaukimas nemokamas. Startuosime gruodžio 31 d. 12.00 val. prie Naujosios Vilnios užtvankos. Finišuosime prie Užupio restorano. Tarpinė stotelė - Belmonto krokliai. Bus laužas, karšti užkandžiai ir gėrimai. Po finišo 16.00 val. renkamės restorane. Dėl plaukimo ir restorano registruokimės pas Valdą tel. +370 68277638. Jei neturite savų baidarių, skambinkite irgi Valdui. Nepamirškite gelbėjimosi liemenių, foto aparatų, karnavalinių drabužių (kaukių) ir geros nuotaikos.

     Prasideda 2014 metų kanupolo varžybų sezonas. Varžybų sezoną pradėsime sausio 11 d. trečiuoju Vilniaus sporto ir turizmo klubo „Regata“ kanupolo turnyru sausio 13-ąjai, Laisvės gynėjų dienai atminti. Kviečiame dalyvauti. Nuostatai čia. Paraiškos forma čia.

 

 

 

 

2013 sausis

     Visus visus sveikiname su Naujaisiais metais. Pagaliau atplaukėme į 2013- tuosius metus. Atplaukėme ir perkeltine ir tiesiogine prasme. Kaip ir kiekvienais metais Naujuosius pasitikome baidarėse. Nors oras buvo neblogas, Vilnelės pakrantės baugino aštriais ledo luitais. Dėl užšalusios upės baidares persinešti teko tik du kartus. Nuliūdino Belmontas. Žuvitakis vietomis buvo visiškai užšalęs. Baidares teko temptis. Naujuosius pasitikome su kirviais. Simboliška. Teko kirsti eketę ir gelbėti paskendusią, po ledu esančią kolegų baidarę. Maudėsi beveik visi ekipažai. Kai kurie net po kelis sykius. Nevirtusios atplaukė vos trys baidarės. Pusiaukelėje buvo laužas, ragavome karštų dešrelių ir gėrimų. Senuosius palydėjom Užupio restorane. Kaip ir buvo žadėta, kiekvienam finišavusiam buvo įteiktas atminimo puodelis su klubo ir Naujametinio plaukimo simbolika. Plaukimo akimirkos Naujametiniame fotoalbume.

     2012- ieji iškeliavo. Kuo jie buvo įsimintini? Dalyvavome Europos jaunių slalomo čempionate. Simantas iš Lietuvių pasirodė geriausiai. Dalyvavome Lietuvos jaunių slalomo čempionate. Iškovojome pirmąsias vietas C-I, C-2 ir 3xK-I klasėse, o K-I klasėje- trečiąją vietą. Slalomo taurės varžybos Lietuvoje nebevykdomos. Latvijos slalomo taurės I-ąjame etape tarp jaunių užėmėme antrą, o finaliniame etape- trečią vietą. Rygos slalomo čempionate z grupėje iškovota trečia vieta. Auga nauji lyderiai. Matas pradėjo skinti pirmuosius apdovanojimus tarptautinėse varžybose. Mūsų komanda Rygoje buvo viena gausiausių. Latvijos jaunių čempionate 3xK-I klasėje iškovota pirma, o K-I klasėje- trečia vieta. Kauno miesto čempionate C-I ir 3xK-I klasėse iškovotos trečiosios vietos. Slalomo reitingų lentelė Lietuvoje jau nėra sudaroma. Vadovaujantis tarptautinės federacijos sudaryta 2012 m. reitingų lentele, Simantas tarp Lietuvos jaunių yra pripažintas geriausiu. Iš kanupolo varžybų irgi parsivežėme daug medalių. Vilniaus I- ąjame etape iškovojome pirmąją, o II- ąjame etape trečiąją vietą (naujokų grupėje- antrąją). Kauno miesto čempionate užėmėme trečiąją vietą. Lietuvos jaunių čempionate irgi trečiąją vietą. Šiame čempionate Arnoldas buvo pripažintas naudingiausiu turnyro žaidėju. Vilniaus čempionate užimta antroji, o Alytaus čempionate- trečioji vieta. Alytaus U-23 pirmenybėse iškovojome antrąją vietą. Šiose pirmenybėse Simantas buvo pripažintas geriausiu turnyro žaidėju. Sausio 13-osios paminėjimo turnyre užėmėme antrąją vietą, o Alytaus vaikų 1998 m. ir jaunesnių turnyre- trečiąją vietą.

     Rugsėjo mėnesį pravedėme tradicinį Vilniaus Regatos plaukimą. Tai jau dvyliktas iš eilės pravestas Vilniaus Regatos plaukimas. Renginyje dalyvavo 318 irkluotojų. Mūsų klubo irkluotojai ir čia iškovojo daug apdovanojimų. Kanupolinių baidarių klasėje iškovojome visas tris prizines vietas. Katamaranų klasėje iškovojome pirmąją vietą. Slalominių baidarių klasėje iškovojome pirmąją ir trečiąją vietas. Slalominių kanojų C-2 klasėje užėmėme pirmąją vietą. Dviviečių moterų turistinių baidarių B-2 m klasėje iškovojome trečiąją vietą. Dviviečių mišrių turistinių baidarių B-2 mix klasėje iškovojome antrąją vietą.

     Pravedėme keturis kanupolo turnyrus. Turnyruose dalyvavo ne tik mūsų, bet ir kitų klubų atstovai.

     Prasidėjo 2013-ieji. Organizuojame kanupolo turnyrą sausio 13-ąjai, Laisvės gynėjų dienai paminėti. Visos Lietuvos kanupolo komandas kviečiame dalyvauti, o sirgalius kviečiame atvykti ir sirgti už savo komandas. Preliminarias paraiškas dalyvauti jau pateikė aštuonios komandos. Nuostatai čia.

 

KVIETIMAS

        Sveikinu visus su artėjančiais Naujaisiais 2013-aisiais gyvatės metais.

       Kaip ir kiekvienais metais, visus klubo narius kviečiame į Naujametinį plaukimą Vilnele. Plaukimas nemokamas. Startuosime gruodžio 31 d. 12.00 val. prie Naujosios Vilnios užtvankos. Finišuosime prie Užupio restorano. Tarpinė stotelė- Belmonto krokliai. Bus laužas, karšti užkandžiai ir gėrimai. Po finišo 16.00 val. renkamės restorane. Dėl plaukimo ir restorano registruokimės pas Valdą tel. +370 685 37697. Jei neturite savų baidarių, skambinkite irgi Valdui. Nepamirškite gelbėjimosi liemenių, foto aparatų, karnavalinių drabužių (kaukių) ir geros nuotaikos. Naujiena! Visi plaukusieji bus apdovanoti klubo atminimo dovanėlėmis.

 

 

 

2011 12 31

     Visus visus sveikinu su Naujaisiais metais. Kaip ir žadėjom senuosius metus palydėjome baidarėse. Vanduo nebuvo aukštas, todėl ir virtimais „pasidžiaugti“ negalime. Nors senuosius metus baidarėse palydime daugiau nei dešimtą kartą, šįkart niekas nevirto. Senųjų metų palydėjimas Vilnelėje sparčiai populiarėja. Nors mūsų plaukė tik 45 klubo nariai ir prijaučiantys, Vilnelė kunkuliavo nuo irkluotojų. Suskaičiavau virš 70 baidarių. Plaukimas buvo išties nuotaikingas. Praeivių nuostaba, mojavimas ir linkėjimas gerų metų dar labiau kėlė nuotaiką. Pusiaukelėje sušilome prie laužo, o plaukimą pabaigėme Užupio kavinėje bežiūrint skaidres ir video. Daugiau akimirkų fotoalbume.

P.S. Kanupolo ir slalomo treniruotės Lazdynų baseine penktadieniais ir šeštadieniais nuo 21.15 val. Kviečiame treniruotis naujus narius, vaikus 1997 m. gimimo ir jaunesnius.

      Saulius

<<Naujametinių plaukimų fotogalerija>>

 

 

 

2011 12 31

KVIETIMAS

        Sveikinu visus su artėjančiais Naujaisiais 2012- aisiais metais.

       Visus klubo narius kviečiu į tradicinį Naujametinį plaukimą. Kaip pamenate, pernai plaukimo, dėl užšąlusios Vilnelės, nebuvo. Naglis Šulija pažadėjo gerą orą. Plaukimas nemokamas. Taip kaip ir anksčiau startuojame tradicinėje vietoje, prie Naujosios Vilnios užtvankos. Startas gruodžio 31 d. 12.00 val. Finišas prie Užupio restorano. Tarpinė stotelė- Belmonto krokliai. Bus laužas, karšti užkandžiai ir gėrimai. Po finišo16.00 val. renkamės restorane. Dėl plaukimo ir restorano registruokimės pas Valdą tel. +370 685 37697. Jei neturite savų baidarių, skambinkite irgi Valdui. Nepamirškite gelbėjimosi liemenių, foto aparatų, karnavalinių drabužių (kaukių) ir geros nuotaikos.

         Saulius

 

 

 

 

 

 

2010 sausis

Sveikinu visus atplaukusius į 2010- uosius metus. Praėję 2009- tieji tikrai nebuvo blogi. Dalyvavome visose Lietuvoje vykusiose tiek slalomo, tiek kanupolo varžybose. Startavome ne tik Lietuvoje, bet ir Lenkijoje, bei Latvijoje. Lenkijoje mūsų kanupolo komanda iškovojo trečiąją vietą. Iš Latvijos irgi negrįžome be medalių. Treniruotės ir stovyklos tikrai davė gerų rezultatų. Mūsų klubo sportininkai yra įtraukti į visas tiek slalomo, tiek kanupolo Lietuvos rinktines. Tai išties labai didelis pasiekimas. Klubas neapsiriboja vien sportine veikla. Gegužės mėnesį buvome turistiniame žygyje Karpatuose. Plaukėme Juoduoju ir Baltuoju Čeremošais. Nuostabios upės, nuostabi gamta. Surengėme jau devintąją „Vilniaus Regatą“. Masiniame plaukime nuo Valakampių iki Žvėryno kaip ir kasmet, dalyvavo šimtai vilniečių. Gausių rėmėjų dėka dalyviai buvo paskatinti dovanomis. Kaip ir kiekvienais metais vertingiausia dovana buvo dvivietė turistinė baidarė. Šį prizą įsteigė Amberplastic. O baidarė atiteko būriui merginų plaukusiu plaustu. Tradicinis Naujametinis plaukimas šį kartą sukvietė kiek mažiau dalyvių. Suskaičiavau tik kiek daugiau, nei trisdešimt. Pirmą kartą per dešimt metų Vilnelė vietomis buvo visai užšalusi. Didelės ledų sąngrūdos plaukimą pavertė sudėtingu ir pavojingu jėgų išbandymu. Virto daugiau, nei pusė baidarių. Viena baidarė paskendo ir ją radome pakištą po ledų sąngrūdomis tik kitą rytą. Kaip plaukimas, taip ir metai baigėsi sėkmingai. Sėkmės Jums. Linkiu, kad atėję Naujieji metai būtų ne blogesni už praėjusius. Saulius

    

 

2009 Naujametinis plaukimas       

 

 

 

2009 sausis

           

          Sveikinu visus sulaukusius 2009-ųjų. Su Naujaisiais metais! Smagiai palydėjome senuosius. Pažadus įvykdžiau. Ir sniego buvo, ir šalta nebuvo. Termometras rodė tik keturis laipsnius šalčio. Džiaugiuosi, kad tiek daug mūsų susirinko- virš 60 suskaičiavau. Virto tik 6 baidarės. Sako šalta nebuvo... Plaukimas tradicinis. Bandėm prisiminti kelintus metus naujuosius sutinkame baidarėse. Gal dešimtus, gal vienuoliktus. Dalius sakė, kad tik kartą neplaukė. Veteranas.

            Žvelgiant į šių metų kalendorių- pirmosios varžybos- Alytaus miesto kanupolo čempionatas. Ruošiamės dalyvauti. Primenu, kad treniruotės vyksta baseine šeštadieniais ir sekmadieniais. Yra vaikų ir suaugusių grupės.

       

          Saulius   

 

 

 

2008.12.31

        Sveiki. Su artėjančiais 2009-aisiais! Gal jau baidares žiemai padžiovėte? Dar per anksti. Mūsų laukia Naujametinis plaukimas. Visus klubo narius kviečiu kartu palydėti senuosius. Dėl sniego jau sutarta. Bus. O šalta nebus. Taip kaip ir pernai. Startuojame tradicinėje vietoje, prie Naujosios Vilnios užtvankos gruodžio 31 d. 12.00 val. Finišas prie Užupio restorano. Tarpinė stotelė- Belmontas. Bus laužas ir karšta arbata. Po finišo apie 16.00 val. renkamės restorane. Dėl plaukimo ir restorano registruokimės pas Valdą tel. +370 685 37697. Nepamirškite  gelbėjimosi liemenių, karnavalinių drabužių (kaukių) ir geros nuotaikos.

                                                                                                       Saulius

                                   Baidares plaukimui galima išsinuomoti starto vietoje.

                                     Teirautis:  linas@robinzonada.lt tel. 861007366

                                            Kainos: Vienvietė baidarė+1 irklas+1 liemenė - 30 Lt

                                                         Dvivietė baidarė+2 irklai+2 liemenės  - 50 Lt

                                                         Plaustai: 10 vietų  - 200 Lt

                                                                       12 vietų  - 300 Lt

                                                                       20 vietų  - 400 Lt

                                                                       25 vietos - 500 Lt

                                                   Nuomojant 2 ir daugiau laivų - 10% nuolaida

                                                   Nuomojant 10 ir daugiau laivų - 25% nuolaida

 

  

 

 

 

 

 2008 Naujametinis plaukimas